Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lett hirtelen olyan...

Miért lett hirtelen olyan népszerű sport a gyúrás? Azt veszem észre, hogy már boldog-boldogtalan elkezd kondizni. A 15-től 80 évesig mindenkit konditerembe látok. Miért?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 14:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem gondoltam volna, hogy a gyúrósoknak olyan kicsi az önbizalmuk, hogy az "SP" féléktől ennyire félnek, ekkora konkurenciának tekintik őket. De ezek szerint mégis van ebben valami, különben nem a másikkal törődnének, hanem a gyúrással és azokkal a nőkkel, akiknek az tetszik. Mások leszólása miatt még nem lesz valaki vonzóbb a nőknél, sőt.
2011. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 oyeacch ***** válasza:
66%
Ki a f*szom akar ezzel menőbb lenni? Nem lehet szó nélkül elmenni a szaporodó b*ziforma gyökerek mellett, de ha neked ez a jó akkor nyugodtan szopkodd körbe őket.
2011. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
De, el lehet menni mellettük, de ahhoz ész kell. Ne erősítsd a sztereotípiát a gyúrósokkal szemben.
2011. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 oyeacch ***** válasza:
55%
Csak az a baj, hogy ők is a társadalom része, sőt még magyarok is. És én a hetero magyarokat szeretem, azokat akik úgy is néznek ki mint egy hetero. Nekem nem kell, hogy eddzen, de ne öltözködjön úgy, mint egy csaj, rózsaszínbe.
2011. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%
Te pedig ne hordj izompólót és ne legyen 2 millis hajad és így tovább. Nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy ez azért zavar, mert sok nőnek(nem is rosszaknak) ma ez tetszik, a gyúrós korszak kezd eltűnni.
2011. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 oyeacch ***** válasza:
55%
Egyik jóslatod se jött be, de ha mégis, akkor mivan? Én befejeztem, manapság már férfinak lenni gáz, de még egy darabig megmaradunk páran.
2011. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 thewhiteman ***** válasza:
51%
Azért mert jól kell kinézni a strandra,és terembe jól lehet beszélgetni a "spancikkal".Aki komoylan gondolja,az magáért edz,nem másért,és annak már egy életforma.
2011. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Fromjezus ***** válasza:
67%
A gyuros korszak sose fog eltunni max eltolodik. S nem 16 evesek hanem 26 evese lanyoknak fog tetszeni. A nagy darab ficko, aki latszatra vagy tenyleg eros, mindig vonzzo volt a noknek s az is lesz mert biztonsagot sugaroznak, hogy a szuletendo utodot meg tudja vedni. Meg eletkepsebb utodot hozhat vele vilagra. Ez egy oszton. Nem valtozik, 16 evesen viszont nem fogja motivalni meg a lanyt, s akkor jonnek az SP-rozsaszin-inges-emo-haju 'alfahimek'.
2011. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%
az ilyen sp-s kinézetűeket csak a 14-22 korosztály kedveli kb.. utána megváltozik a nézőpontjuk arra hogy: b@zdmeg ez nem f@sza.. kinek tetszik egy b*zi? és akkor jönnek képbe a hetero emberek.. akár "gyúrósok" is.. fogyatékos szóval élve
2011. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 °:Amigo:° ***** válasza:
78%

Ezt nem tudom honnan veszitek, hogy magyarországon 1 DARAB jó nőnek is bejönne egy emós köcsög.

Aki ezt állítja, nem látott még jó nőt !

Eleve a "jó nők" is járnak edzőterembe. Ők is próbálják az alakjukat karban tartani, mert tudják, hogy a jó alakhoz izom kell, a csont/bőr/zsír összetételű test nem esztétikus (esetleg emóéknál, de azt lesz@rom)

Aki pedig edz, sportol az a másik sportoló teljesítményét elismeri és ugye a hasonló mentalítású emberek közül választ párt is magának. Tehát nem egy nyüzüge zombit akar egy ilyen nő....azok így megmaradnak a csúnya vagy rossz testű csajoknak (tehát a nem sportolóknak, elhízott vagy amorf testűeknek)

Vihetik őket :-DDDD

A termek tele vannak jó csajokkal, szerencsére. :-)))

2011. szept. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!