Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egeszseges mindennap edzeni,...

David599 kérdése:

Egeszseges mindennap edzeni, HELP?

Figyelt kérdés
Nagyon regota edzem otthon minden nap. Izmos, szalkas vagyok, de egyszeruen nem novok. Lehetseges hogy ez a gond? Segitsetek mit csinaljak?! Vegyek valami szintetikus anyagot? Valaszokat elore koszonom!
2012. febr. 9. 21:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
agyad vegyél idióta, most mondtam, hogy az hiányzik nem az ékezetes billentyűzet
2012. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

egyáltalán nem egészséges mindennap edzeni!

maximum 2 naponta. 1 nap pihenő kell a szervezetednek hogy tömeget növelhess (és még azért fontos mert amikor edzel akkor nem építed az izmot hanem rombolod magyarul kis mikro szakadások jönnek létre és a pihenő idő ezért kell hogy a szakadások begyógyuljanak így nő az izom térfogata is)

,és max 30-60 percet a lehető legnagyobb súllyal amivel megtudsz csinálni 2x8-10 ismétlést és mindennap eddzél az egész testedre vagy ha az túl sok akkor minden második nap váltogasd ,hogy pl.:hétfő:felsőtest szerda:alsó...

és minden edzésen a súlyokat növeld pár grammal (én ezt személy szerint láncszemekkel oldottam meg) mert az izom csak akkor nő ha egyre nagyobb terhelést kap mert ha nem kapja a megfelelően nagy terhelést akkor megáll a növésben.

És ez nem igaz hogy a súly nem számít csak a szabályosság mert ha mondjuk 10 kilóval csinálsz 40 bicepszet akkor az izmodnak csak az 1/3 részét használod a többi feleslegessé válik és a szervezeted elkezdi lebontani az izmot.

És amit már előttem is elmondtak hogy ezen kívül a kaja a legfontosabb és a megfelelő idejű pihenés.

2012. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Minden testrészre elég heti 1szer edzeni.

Kivétel a has,az mehet 2szer is egy héten.

Feleslegesen terheled minden nap.Így nem pihen soha.

2014. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak 1 izomcsoporttal foglalkozz!
2014. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!