Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg verekedni,...

Hogy tanuljak meg verekedni, és gyúrjam ki magam 2 nap alatt?

Figyelt kérdés
:DD Sűrgősen kezdenem kéne valamit hogy ne kapjak ki...

2012. máj. 25. 22:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
sehogy, de ezt te sem gondoltad komolyan ugye?
2012. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Háth legalább próbálkozok XD tom h lehetetlen, de mit csináljak?
2012. máj. 25. 22:15
 3/22 A kérdező kommentje:
Mégis valami segítség?
2012. máj. 25. 22:17
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Jobban jársz ha már nem aknázod ki az izmaid energiaraktárait.

Hát mondhatok én neked shaolin mozdulatokat, bunyó közben úgyis annyi lesz, hogy elfelejted és csak kapálózol, mint egy hülye. Gyomorszájra golyókra és sípcsontra kell menni, mint egy igazi férfi, ha nem akarsz kikapni...

2012. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Lehet egyébként mellhártyát repeszteni, bordát törni, nyakcsigolyát repeszteni, de neked úgyse fog összejönni, és simán ellened fordítják amilyen szerencsétlen vagy.
2012. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
sőt még a vesét is le lehet rúgni, na azzal már nem fog pattogni
2012. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
AAzért ennyire nem súlyos a helyzet... Ne nézzetek teljesen hülyének, régen karatéztam, és nem vagyok gyenge, csak meg akar verni egy gyerek, és eddig mondjuk simán azt gondoltam h megverem, csak most tudtam meg h mma-zik és az azért lök az esélyeint... Ne kezeljetek le, nem egy kis kocka vagyok aki hirtelen csodákra vár...Am a 2. választ elfogadom azt leszámítva hogy ilyen-olyan gyenge vagyok... Am azért félek mert törve van az ujjam, és még nem lesz meggyógyulva mikor nekem akar jönni a srác. Am azt is mondhattam vna hogy lehetőleg NE HALÁLOS tanácsokat adjatok...Am a csakra vagy csípontokat részletesebben is leírhatnád, köszi!
2012. máj. 25. 23:35
 8/22 anonim ***** válasza:
Erre nincs recept. Ez ne mígy működik. Évek!!!! kellenek hozzá, meg egy olyan alkatú ember, aki gyorsan tanul, a vérében van ez a dolok.
2012. máj. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát pedig vagy megölöd, vagy harcképtelenné teszed.
2012. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
menj el böllérnek.
2012. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!