Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg verekedni,...

Hogy tanuljak meg verekedni, és gyúrjam ki magam 2 nap alatt?

Figyelt kérdés
:DD Sűrgősen kezdenem kéne valamit hogy ne kapjak ki...

2012. máj. 25. 22:07
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
biztos azért nem válaszol mert a balesetin nincs net:D
2012. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Vagy mert mondjuk nem minden nap nézem a GYIKot. Am láttam azóta és 100 h megvertem vna de Ő mondta le. Merthogy elvileg felfüggesztettet kapott és ha megint bajba kerül akkor 1 évet kell javítóba mennie... És kérlek titeket, senki se jöjjön azzal h jah persze, mert tényleg nem én mondtam le... Szerintetek ha törött ujjal elmentem volna, meggyógyulttal nem? Rohadt makacs ember vagyok, ezért sose engedek a becsületemből. ha azt mondom elmek akkor nem fogom az utolsó pillanatban visszamondani, mint ő. De am hiszek neki, mert ismerek néhány elég súlyos arcot, akikkel kapcsolatbna van és hallottam is olyanokat pl hogy az említett srác és a haverjai ugyebár megvertek néhány emóst.(gondolom brahiból) De ahogy hallottam nem csak egy pofonból állt, és még a bunyó leszervezése előtt is mondta az ellenfelem hogy tárgyalása lesz... Így utólag összeáll a kép. Ennyit tudok mondani. Meg hogy van így is vagy 8 ember aki meg akar verni... Persze miattuk nem aggódom, csak ez az egy lett vna húzós :DD És mielőtt rámfognátok, az összes ember ugyanazért jönne nekem. Mégpedig hogy egy gyerekkel összevesztem, akinek a haverjai akarnak megverni, mert elpanaszolta nekik a kis beszari. Azok meg szóltak az övéinek XD szóval így jöttek vagy 3 héten át a levelek facebookon hogy ki hogy fog elintézni. Persze nethez szokottan ezek 70%-a csak szájalni akart... A maradék meg vár. :)
2012. jún. 10. 01:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!