Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár kérdés, étrend és hasizomm...

Pár kérdés, étrend és hasizommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

'hoy!


Most 15F, 167cm 45kg vagyok,szerintetek közben lehet úgy hízni,ha edzek? De a súly nem mint izom lenne,hanem csak normálisan pár kg felszedni.


Szerintetek először hízzak fel és utána kezdjek el edzeni? Vagy az megy közben is?


Úgy gondoltam hogy sokat eszem (persze nem szalonnát minden nap meg ilyenek...),és közben csak hasizom gyakorlatokat,és a többire csak minimálisat,mert úgy hallottam,a hasizom edzéstől nem lehet fogyni,vagy nincs zsírégetés,valami ilyesmi.


Vélemény?

És szerintetek 2 hónap alatt meglátszana az eredménye? 2 naponta kb 200-250 különböző gyakorlata hasra



2012. jún. 12. 16:09
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

bazz neked valami nagyon elgurult.


írd már le normálisan hogy mit akarsz mert ennek kb.se füle se farka.

2012. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

200 gyakorlat hasra? :)

Inkább 2-3 gyakorlat, gyakorlatonként 3 sorozat és 30 ismétlés. Így lenne a jó.

Tömegnövelő étrend kell, neked 130g fehérje és kb 250g szénhidrát/nap. Mehet a súlyzós vagy a fegyencedzés és fejlődni fogsz.

2012. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szóval a kérdés röviden annyi,hogy először hizzak fel,és utána kezdjek el edzeni,vagy edzés közben is lehet hízni?

Hasizmot csak azért akarok,hogy ne égessek zsírt. Amire felhiztam egy kicsit,akkor kezdeném a többit is,kéz,mell stb

2012. jún. 12. 16:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Jah,és nem 200at egyszerre :D Csinálok pl 30 hasprés aztán egy fél percet pihenek,csinálok lábemelésből 30at és pihenek...
2012. jún. 12. 16:29
 5/12 dirtboy ***** válasza:

a zsírból soha nem lesz izom tehát felesleges lenne zsírban híznod

amit meg most a hasazásról írtál nem is bírom felfogni,megérteni.

2012. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tuvok hadnagy, logikai anomáliába ütköztünk! Mennyi az esély a túlélésre? :D
2012. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mégegyszer nekifutunk? :D


A kérdésem az,hogy először sok-sok evéssel (persze egészségesen) hízzak fel,és az után kezdjek csak el edzeni?

VAGY: Edzhetek én már most is úgy,hogy közben tudok hízni is.A hasizom gyakorlatokat azért akarom most,mert úgy hallottam az nem éget zsírt,szóval attól nem fogok lefogyni.


Mindenhogy kockás hasat szeretnék,de félek,hogy egyszerre hízni meg hasizom gyakorlatokat csinálni nem fog menni...


Úgy gondolom,hogy amit a hasamra ráhizok,azt a hasizom gyakorlatok esetleg eltüntetik,lefogyasszák,így marad semmi értelme.


Így érthető?

2012. jún. 12. 16:49
 8/12 dirtboy ***** válasza:

azon mi nem volt érthető hogy zsírból nem lesz izom?

ha neked ez után az információ után is még az van a fejedben hogy felhizlalod magad és majd utána edzel akkor értelmi fogyatékosságod lehet vagy csak simán diszlexiás vagy. /nem kell megsértődni/


/Edzhetek én már most is úgy,hogy közben tudok hízni is/

szerinted a testépítők hogy növelik a súlyukat?

gondolkozz már kicsit,az izomnak szerinted nincs súlya?


/A hasizom gyakorlatokat azért akarom most,mert úgy hallottam az nem éget zsírt,szóval attól nem fogok lefogyni./

hát ez bizony igaz


/Mindenhogy kockás hasat szeretnék,de félek,hogy egyszerre hízni meg hasizom gyakorlatokat csinálni nem fog menni.../

ezt nem értem

miért nem fog menni?


/Úgy gondolom,hogy amit a hasamra ráhizok,azt a hasizom gyakorlatok esetleg eltüntetik,lefogyasszák/

érdekes pár sorral fentem meg ezt írtad:

/A hasizom gyakorlatokat azért akarom most,mert úgy hallottam az nem éget zsírt,szóval attól nem fogok lefogyni./


totál káosz van a fejedben

2012. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne! A deflektor leállt! A pajzs 10 százalékon!!
2012. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor ha sokat csinálok gyakorlatokat nem fogok lefogyni vagy nehezebben hizni?
2012. jún. 12. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!