Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár kérdés, étrend és hasizomm...

Pár kérdés, étrend és hasizommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

'hoy!


Most 15F, 167cm 45kg vagyok,szerintetek közben lehet úgy hízni,ha edzek? De a súly nem mint izom lenne,hanem csak normálisan pár kg felszedni.


Szerintetek először hízzak fel és utána kezdjek el edzeni? Vagy az megy közben is?


Úgy gondoltam hogy sokat eszem (persze nem szalonnát minden nap meg ilyenek...),és közben csak hasizom gyakorlatokat,és a többire csak minimálisat,mert úgy hallottam,a hasizom edzéstől nem lehet fogyni,vagy nincs zsírégetés,valami ilyesmi.


Vélemény?

És szerintetek 2 hónap alatt meglátszana az eredménye? 2 naponta kb 200-250 különböző gyakorlata hasra



2012. jún. 12. 16:09
1 2
 11/12 dirtboy ***** válasza:

Montez már le írta a választ,nem fogom megismételni.

ezt még olvasd el.

[link]

2012. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ez ku.rvaaaa nagy, ezért szeretem a gyiket, ez most rendesen feldobta az estém.:-)
2012. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!