Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az egyik barátom azt mondta...

Az egyik barátom azt mondta hogy ha erősítés előtt tejet iszok akkor jobb lesz a teljesítményem ez igaz vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
Naponta kb 1000 hasizom erősítő , 600-750 guggolás-felállás, és 1000 homorítás gyakorlatot végzek el.
2012. júl. 19. 12:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam nagyon tejet inni de az hogy embernek nem való a tej azért erős túlzás és hogy azt tanácsolod inkább, hogy vegyen inkább valami kapszulás kálcium kiegészítést ezt is elég nagy hülyeségnek tartom. Azért nem kell mindent bevinni kapszulákból meg táp.kiegekből mikor meg lehet oldani sima ételekből is.
2012. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 dirtboy ***** válasza:

miért mi bajod van a kapszulával?

olcsóbb abból bevinni min a sok tejet venni a boltba vagy háznál a kis kalciumért.

azt meg inkább ne is írjátok le hogy a kapszulás az nem olyan kálcium mint ami a tejben van mert k urvára egyforma.


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Semmi ilyesmit nem akartam írni én is használok táp.kiegeket fehérjét, multivitamint stb. de egyébként amit lehet inkább simán kajából viszem be. De még egyszer mondom nagyon ritkán iszom én is tejet de az szerintem túlzás hogy embernek nem való a tej...
2012. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 dirtboy ***** válasza:

azt egyébként nem én írtam,

az én véleményem az az hogy sport embernek nem való.

aki telibe le szarja az egészségét,kinézetét az persze ihatja nyugodtan felőlem.

2012. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mostmár nem is egészséges a tej? :S
2012. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 dirtboy ***** válasza:

a tejzsír és tejcukor,laktóz sosem volt egészséges

az hogy ti csak azt a kis fehérjét meg kalciumot látjátok a tejben meg a ti bajotok.

2012. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Eddig se volt az nincs még egy olyan elvetemült emlős faj amely tejet inna felnőtt korában, főleg nem más állatokra optimalizált hő és vegyi kezeléssel szétbombázott tejet.
2012. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Az meg a másik, hogy amit ma tejnek neveznek, valójában micsoda is...
2012. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Te beszélsz hő és vegyi kezelésről, másnak meg fehérjekivonatokat ajánlasz, na azért álljunk már meg egy szőke hajszálnyira:)

Más állatra van optimalizálva? Az alma meg arra van optimalizálva, hogy almafa legyen belőle, nem arra, hogy megedd, mégis megeszed.

A kapszulában van egy csomó hordozóanyag, amire ugyanúgy nincs a szervezetnek szüksége, akkor már inkább a tej.

2012. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 perfectlie ***** válasza:

Az anyatej jócucc,amit pedig boltban kapsz az felesleges és az átlag gyomor egyszerűen nem is képes megemészteni azt(így bár kicsit erős volt,de tényleg nem embernek való tápanyag).

Emellett a nagy mennyiségű rendszeres fogyasztás bélproblémákhoz is vezet,és emésztési zavarokat idéz elő.

Vitázni ezen felesleges,a kérdésre a választ szerintem mindenki belátja:Nem lesz jobb a teljesítményed,és a fejlődésed sem.

2012. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!