Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák védekezni egy...

Hogyan tudnák védekezni egy kisegítős ellen?

Figyelt kérdés
tehát, van egy általános iskola, és volt külön egy másik suli, ahova jártak a kisegítősök, és most az bezárt, és át jöttek ebbe a suliba a kisegítősök, oda ahova én is járok, abba suliba, és van egy lány aki tetszik annak a kisegítősnek, csak éppen én járok a csajjal, eléggé titokba tartsuk ezt a dolgot h járunk, de azé néha szünetbe oda jön meg stb. és meglátja az a kisegítős h oda jött hozzám, és ez a kisegítős minden fiút aki csak jár/járt ezzel a lánnyal azt meg akar verni, szóval volt előző pasija azt megverte, vagyis megpróbálta megverni de hát nem sikerült megvernie a kisegítősnek azt a gyereket, mert a kisegítős azé kicsit gyöngébb volt, és az a kölök megverte, én erősebb vagyok attól a kölyöktől is, szóval biztosan megtudnám verni, de nem jó pont kisegítőssel kikezdeni, főleg h olyan fél vér, cigány is meg magyar is, van egy haverom állandóan együtt vagyunk a suliba oszt. társak is vagyunk, nagyon jó haverok vagyunk, ő eléggé erős, mivel súlyzózik, fekve kinyomja simán a 60kg-ot, néha együtt edzünk, szóval ő azé erős, és ő mondta is h megvéd, mert már máskor is meg akartak verni a kettyósok, és mondja h ő megvéd, de mi van ha utcán találkozok a kettyóssal? ja meg ma jövünk ki a suliból órák után mikor vége lett az utolsó órának is, kijöttünk az ajtón, jön szembe a járdán az a kettyós, és mondja h fekete pólós, meg foglak ölni! én voltam fekete pólóban, senki más nem volt a környéken se, haveromon fehér póló volt, szóval mindenféleképpen nekem mondta, ti mit javasolnátok?? van egy biztonsági őr is a suliban, de az lófaszt se ér mikor van kb 800 gyerek és van egy biztonsági őr...
2012. szept. 13. 16:36
1 2
 1/15 poiu ***** válasza:

Na, akkor milyen lehet a kisegítő?

Ne foglalkozz senki származásával meg ilyesmi. Ha a lány szeret, akkor megmondja, nincs mit titokban tartani. Jobb elkerülni a bunyót, de ha muszáj, akkor hajrá.

2012. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, manapság ez hogy megy, de első körben az a véleményem, hogy egy hormontúltengéses kis ripacs - közel sem biztos, hogy Rád mozdul, talán elég jó lecke volt a múltkori pattogása is.

El kell döntened, hogy kérsz-e felnőtt segítséget avagy sem. Ha igen, tégy úgy. Ha nem, tűnj magabiztosnak, és ha mégis keménykedne, a helyedben nem állnék le verekedni - támadj gyenge pontokat (szem, torok, ágyék, térd).

Mondanám, hogy próbáld vele megbeszélni, de úgyis felesleges, ha neki "viszket a tenyere".

2012. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kovpet ***** válasza:

"fekete pólós, meg foglak ölni!"


Erre van tanú? Mert ha van, akkor egyértelmű: életveszélyes fenyegetés, ez nem sport, hanem rendőrségi ügy.


Kérlek, mondd, hogy te is kisegítős vagy... ezzel az írással durva lenne, ha nem az lennél.

2012. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Válasz25 ***** válasza:
42%
verjed meg csak abból értenek a büdös cigányok
2012. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én má azt se étem mié tartcsátok titkosan? Na komolyra fordítva a szót, mi ez a meg foglak ölni meg hasonló duma a tanárok nem csak azért vannak ott, hogy tanítsanak ilyenkor szólni kell igazgatónak vagy osztályfőnöknek és akkor azok elbeszélgetnek vele és ha csinál valamit iskolán kívül is akkor simán fel lehet jelenteni.
2012. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom itt a hozzászólók hol élnek, de a tanárok a kisujjukat sem fogják mozdítani ha szól miatta, a rendőrök meg főleg nem mert 18 alatti.


Legyél férfi:

Ameddig nem állít meg, nem köt beléd fizikailag addig semmit ne csinálj, de ha hozzád vagy a bnődhöz ér, ne sajnáld üssed amíg mozog, mert csak ebből ért. Fogyatékos meg cigány egyben, hozzá sem fognak nyúlni sem a rendőrök sem a tanárok.

Itt a fogyatékosokat nem viheti be a rendőr verekedésért, mert fogyatékos, nem tehet róla "nem tudja a súlyát". De ha ellátod a baját, el fog kerülni.

Ez van, üdv a modern vadnyugaton (Y)

2012. szept. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kovpet ***** válasza:

"a rendőrök meg főleg nem mert 18 alatti."


Újabban 18 alatt szabad ölni vagy mi?

2012. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A suliban(középiskola) ahová jártam ez úgy ment, hogy az év elején jöttek az újak, akiknek nagy volt az arcuk, balhéztak, ordítoztak beszólogattak mindenkinek( 90%-ban cigányok, ha tetszik ha nem), kötekedtek, "megöllek az utcán" fenyegetőztek. Ez mindig úgy történt, hogy ment két-három hétig aztán a nagyok összeverték őket odakinn és a fele elment másik suliba, aki meg maradt az befogta a száját.

Ez így ment minden évben amióta oda jártam.

A mai felnőtteknek, 30 felett fogalmuk sincs róla mi megy egy iskolában, főleg az általánosokban. Van egy réteg akik esznek-sz*rnak meg verekszenek a normálisakkal, de kettőig sem tudnak elszámolni 16 éves korukra. Mit gondoltok a 16 éves tankötelezettséget miért vezették be? Azért hogy el tudjon menni dolgozni 16 évesen? Nem. Azért van hogy az ilyen hulladékok, akik 16 év alatt nem tudtak megtanulni emberként viselkedni ne zavarják a normálisakat és szépen lepapírozva lehessen hazazavarni őket. Nagyon helyesen.

2012. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7.


A rendőrök nem foglalkoznak vele, mert nem történt tettlegesség. Elkönyvelik hogy fogyatékos és még gyerek, nem fogja fel mit mondott.

2012. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szóval akkor ne csináljak semmit? ha belém köt akkor meg verjem össze azt kész?
2012. szept. 13. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!