Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák védekezni egy...

Hogyan tudnák védekezni egy kisegítős ellen?

Figyelt kérdés
tehát, van egy általános iskola, és volt külön egy másik suli, ahova jártak a kisegítősök, és most az bezárt, és át jöttek ebbe a suliba a kisegítősök, oda ahova én is járok, abba suliba, és van egy lány aki tetszik annak a kisegítősnek, csak éppen én járok a csajjal, eléggé titokba tartsuk ezt a dolgot h járunk, de azé néha szünetbe oda jön meg stb. és meglátja az a kisegítős h oda jött hozzám, és ez a kisegítős minden fiút aki csak jár/járt ezzel a lánnyal azt meg akar verni, szóval volt előző pasija azt megverte, vagyis megpróbálta megverni de hát nem sikerült megvernie a kisegítősnek azt a gyereket, mert a kisegítős azé kicsit gyöngébb volt, és az a kölök megverte, én erősebb vagyok attól a kölyöktől is, szóval biztosan megtudnám verni, de nem jó pont kisegítőssel kikezdeni, főleg h olyan fél vér, cigány is meg magyar is, van egy haverom állandóan együtt vagyunk a suliba oszt. társak is vagyunk, nagyon jó haverok vagyunk, ő eléggé erős, mivel súlyzózik, fekve kinyomja simán a 60kg-ot, néha együtt edzünk, szóval ő azé erős, és ő mondta is h megvéd, mert már máskor is meg akartak verni a kettyósok, és mondja h ő megvéd, de mi van ha utcán találkozok a kettyóssal? ja meg ma jövünk ki a suliból órák után mikor vége lett az utolsó órának is, kijöttünk az ajtón, jön szembe a járdán az a kettyós, és mondja h fekete pólós, meg foglak ölni! én voltam fekete pólóban, senki más nem volt a környéken se, haveromon fehér póló volt, szóval mindenféleképpen nekem mondta, ti mit javasolnátok?? van egy biztonsági őr is a suliban, de az lófaszt se ér mikor van kb 800 gyerek és van egy biztonsági őr...
2012. szept. 13. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem mondod 60kilót kinyom a barátod az durva azért!!!amúyg meg mit darázol it lejáratod maagd verd ösze
2012. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6-os nem tudom hol élünk de nem a modern vadnyugaton az is biztos. :D
2012. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12-es, te lehet valami külvárosban élsz és jó iskolába jársz, jó környéken de akkor fogalmad sincs mi megy a lepukkantabb környékeken, illetve a vidéki általános és középiskolákban...

részegen órákra járás, bedrogozva, mosdóban szex, verés, "megöllek, elvágom a torkod ha az utcán találkozunk" és hasonlók, mindennaposak.


Kérdező:

Szólj az igazgatónak, aztán ha nem történik semmi - úgysem fog - akkor ha hozzádér, üsd ameddig bírod. Te szóltál, csak megvédted magad.

2012. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

hát az igazgatónak aztán teljesen feleslegesen szólnék, mivel a kis ujját sem mozdítaná, sőt még azé is nekem jönne h miért szólok azoknak, és ebben a suliban ez puhányságnak számít ha felnőttnek szólok....

szóval nem fogok szólni, ha nekem jön akkor megverem azt kész!

2012. szept. 13. 18:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Kerüld a balhét, de mellette nem árt ha eljársz ökölvívó edzésekre is, persze úgy, hogy senki ne tudja meg. Ha elkezdesz dicsekedni azzal, hogy jársz bokszolni, akkor tuti, hogy össze fognak verni. Titokban járj el edzeni, fél év alatt már meglehet tanulni az alapokat, de amíg az alapokat nem tudod, addig kerüld a balhét. Ha már mennek az alapok, akkor nyugodtan csapd le a kölyköt, persze csak akkor ha megint beléd köt, Te sose kezdeményezz verekedést!
2012. szept. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!