Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Saját testsulyos edzésnél...

Saját testsulyos edzésnél vallra milyen gyakorlatok vannak? Sulyzo nélkül.

Figyelt kérdés
A fegyencedzest csinálom. Vallra a kezenallasbol csinált fekvotamaszt ismerem. De ezt nem tudom csinálni, mivel rendszeresen vérzik a orrom utána. Doki mondta hogy nincs baj csináljak bármit de vert ne tolják a fejembe mert gyengék a hajszál erek es ilyenkor vmelyik elpattahat. Kérdés hogy vallra milyen gyakorlatok vannak meg a saját testemet használva. Sulyzok es gépek nélkül? Koszi

2012. szept. 17. 21:50
1 2
 11/11 Sága ***** válasza:
Hát hasonló gondom van nekem is,csak mellette még a szemem is bevérzik fordított pozícióban.Én úgy oldom meg hogy a kézenállásban fekvő helyett döntött fekvőtámaszt,zuhanóbombázó fekvőtámaszt szoktam csinálni,ez tudom hogy nem annyira hatékony mint a kézenállásban verzió, de ettől legalább nincs bajom.Még a húzódzkodó rúdon való lógást szoktam csinálni "behúzott" vállakkal.Mármint visszahúzom a vállam az ízületi tokba, a karom meg egyenes.
2012. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!