Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most komolyan, ez normális?...

Most komolyan, ez normális? (tényleg nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Az van, hogy 9-es vagyok. Szóval érvényes a heti 5 tesi. De az van, hogy 2-re nem kell bemennem, ha rendszeresen sportolok. Kell attól az egyesülettől egy papír, hogy igen, itt sportol ennyit, meg ennyit.

A lényeg, hogy én nem sportolok de apa szerzett nekem egy lapot, miszerint heti 2-szer járok tollasozni. A tesitanáromnak leadtam ezt a lapot és kijelentette, hogy akkor.menem KELL a tollasversenyre. Semmi kedvem menni, mert még szerválni sem tudok. Mondtam a tanárnak, hogy nem.mennék ő pedig azt mondta, hogy ha.nem megyek a versenyre, akkor.be kell mennem arra a.2 tesire. Mit csináljak. Nem is.tudok tollasozni.



2012. szept. 26. 22:09
1 2 3 4
 21/37 *Glissade* ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha vissza "nyalnál" neki, mond azt, hogy te még nem rég kezdted a tollast, nagy szereted, de nem vagy még azon a szinten, hogy versenyezz!

Kérdezt meg, hogy segít-e neked felkészűlni rá, mert nem szeretnéd, ha kudarc élmény érne a versenyen...

majd tedd hozzá, hogy sajnos le vagy égve mostanság anyagilag.


Tuti, hogy nem fogja a szabad délutánjait ingyen rád pazarólni... tehát nemet, fog monsdani.

Ha nemet mond, akkor mond azt, hogy te nem szeretnél így elindúlni a versenyen.


Ha azt mondja nem az ő dolga téged felkészíteni rá, akkor mond azt, hogy de ő akarja, hogy versenyezz!

2012. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Köszi, de ezt inkább nem mondom neki. Úgy utálom, hogy az szörnyű és csak azért akarja hogy induljak a versenyen, Meet ő is utál engem, ez nem kérdés.

Azt mondaná, hogy ott van az edzés, ott gyakorolják

2012. szept. 27. 17:53
 23/37 *Glissade* ***** válasza:
100%

Hát, akkor nem tudok mit mondani!

Egy biztos:

Teljesen mind1, hogy tollasozol-e vagy sem, tök mind1 milyen szinten vagy benne, akkor sincs joga rád erőszakolni a versenyt, mert ezzzel akár árthat is neked.

Mert lehet, hogy olyan kudarc élményed lehet belőle, ami örök éltedre benned marad, mivel nem te akarsz versenyezni, tehát úgy is fogsz hozzá állni, hogy "nincs kedved".


Egy igazi gyökér a tanárod! Mester abban, hogyan utáltassa meg veletek mozgást.

2012. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, utolsó.

De itt csak az a bibi, hogy csak velem ilyen. Nem tudom miért. Nem vagyok bunkó, nem vagyok visszaszólogatós. Jó tanuló vagyok, szóval tényleg nem tudom, miért utál. Nekem legalább van okom őt utalni. Apa azt mondta, hogy egyik nap bemegy a suliba. Azt mondta, hogy ezt fogja.mondani. Mármint, hogy a kudarcért nem engedi.

Apa beszélt az "edzőmmel" (aki tényleg létezik) és ő is azt mondta, hogy versenyezni csak pár év után ajánlott... Szóval, erre nem tudok mit mondani. Kész görény a.pasi

2012. szept. 28. 06:32
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egy el kényesztetett kis hisztis, h.lye gyerek vagy!
2012. szept. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Azért lennék hisztis, mert.nem szeretnék a suliba rohadni heti 5 tesin? Meg szép, hogy nem akarok akkor, ha a tanár csak velem szipuzik. Mindig nekem kell lefutnom a próbaköröket, mindig nekem kell a bolyákat felszedni, nekem kell minden tesi.cuccot bevinni a szertárba.és csodálkozik, ha a következő óráról elkések, mert hogy mindezt gyorsabban.is.lehetne.

Én nem vagyok lógós, de ha egyszer így viselkedik velem semmi ok nélkül, akkor.mindent megteszek,.hogy nem kelljen bemennem

2012. szept. 28. 07:12
 27/37 anonim ***** válasza:
63%

25-ös, szerintem meg te vagy inkább a "h*lyegyerek", ha ebből ezt vontad le.

Kérdező, tényleg teljesen megértelek, nekem is van egy ilyen tanárom, csak velem szívózik igazán, pedig jól tanulok, nem p*fázok vissza senkinek (neki sem!) és kedves vagyok. Szóval nem értem a problémáját. Nem tudom, hogy a te tesi tanárodnak is mi lehet a baja veled. Főleg ha még bunkón is beszél veled, akkor tényleg rád szált. :/

Na de mindegy, szerintem lehet, hogy először neked kéne beszélned vele, ha úgy érzed, hogy miért viselkedik így. Aztán utána apukád se lenne rossz, ha megbeszélné ezt vele (szerintem).

De azért további sok sikert és kitartást neked! :)

2012. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
15%
Azért akik itt próbálják jófiúnak beállítani őt , ők sem hiszik el, hogy csak azért basztatja a tanár mert nem tetszik neki. Valószínűleg a lusta barátunk sem mond el mindent.
2012. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Jó persze, igazad van 28-as, én sem azt állítom, hogy azért ilyen a tanár, mert csupán csak nem tetszik neki. De attól függetlenül, egyáltalán nem biztos, hogy a kérdező hibája, amiért ilyen vele a tanár. (Velem sem az én hibámból viselkedik úgy az a tanár.) Ezért tudom őt megérteni. :)

De igen, az biztos, hogy általában kettőn áll a vásár, bár azért léteznek ennek ellenpéldái is (szerintem).

*27-es voltam

2012. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom mert mondjak egyesek hogy a tesi a "leglazabb" tantargy meg hogy csak a luzerek lognak rola,mert ez nem igaz.Nalunk vannak olyanok hogy irnak egy igazolast az anyjuk neveben hogy meg vannak hulve , alairjak es meg van oldva.:D S egesz pran ulnek a padon,bar nekunk csak hetente 1 tornank van.

Amugy szerintem vagy elviseled a heti 5 tesit,vagy megmondod az igazat,vagy apukaddal megbeszelsz valamit.

2012. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!