Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most komolyan, ez normális?...

Most komolyan, ez normális? (tényleg nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Az van, hogy 9-es vagyok. Szóval érvényes a heti 5 tesi. De az van, hogy 2-re nem kell bemennem, ha rendszeresen sportolok. Kell attól az egyesülettől egy papír, hogy igen, itt sportol ennyit, meg ennyit.

A lényeg, hogy én nem sportolok de apa szerzett nekem egy lapot, miszerint heti 2-szer járok tollasozni. A tesitanáromnak leadtam ezt a lapot és kijelentette, hogy akkor.menem KELL a tollasversenyre. Semmi kedvem menni, mert még szerválni sem tudok. Mondtam a tanárnak, hogy nem.mennék ő pedig azt mondta, hogy ha.nem megyek a versenyre, akkor.be kell mennem arra a.2 tesire. Mit csináljak. Nem is.tudok tollasozni.



2012. szept. 26. 22:09
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Apávál beszéltem és azt mondta, hogy.mondjam azt a tesitanárnak, hogy apáék nem engedik a versenyt. Ha meg nem érti meg, akkor adjam meg neki apa telefonszámát és akkor azt majd ők megbeszélik. Apa azt mondta, hogy erre az esetre már ki is talált valamit. Azt mondja, hogy tudja, hogy én nem vágyok túl jó tollasba, de szeretem. És ha a tesitanár elrancigál egyre és vesztek, akkor már nem szeretném tovább folytatni és elveszi a kedvemet.

De am. ez a tesi

tanár idióta. Beviszem a lapot, hogy nem kell bemennem arra a heti 2 tesire, erre mondja hogy mennem kell ves

rsenyre. És ha nem szeretnék? Ha meg nem megyek, akkor arra a 2 órára beír hiányzónak

2012. szept. 27. 06:08
 12/37 anonim ***** válasza:
Akkor igazolja le apukád azt a 2 órát. Vagy egész évben beír hiányzónak?
2012. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
De miert kell logni tesiorarol??Meg ha valami unalmas lenne megertenem,mittomen:Matek,Fizika vagy hasonlo de a testneveles a leglazabb tantargy vaze,ne logj!
2012. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
5%
tesiről,csak a luzerek lógnak.szedd már össze magad!
2012. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Menj el versenyre, ugrálj össze vissza azt kész. tanárod nem mondta hogy meg is kell nyerned. a versennyel meg nyersz 1 egész nap lógást az iskolából.


De nézd a jó oldalát, így legalább megtanultad hogy ne hazudj, mert lebuksz!

2012. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értek azzal egyet, hogy tesiről csak a "lúzerek" lógnak. Persze attól is függ, hogy kinek a szemszögéből nézzük azt, hogy "lúzer". Mert általában ezt azok szokták mondani, akik semmit nem tanulnak, rosszak a suliban. Én például jól tanulok és ronda sem vagyok,szóval nem az a tipikus "stréber" típus. Mégis utálom a tesit és lógnék róla szívem szerint. És nem azért, mert h*lyeségnek tartom, vagy mert unalmas. Épp ellenkezőleg, számomra nem a leglazább tantárgy, sőt! Én félek tőle, mert utálok szerepelni több ember előtt. Ezért akarnék "menekülni" előle. Szóval meg tudom érteni azokat, akik inkább csalnak, hogy ne keljen tesizniük. (Főleg heti 5-ször.. úr isten!)


Amúgy kedves Kérdező, ha apukád megoldja majd, akkor nem lesz semmi probléma szerintem!!!! ;)

2012. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Köszi 16-os. Én azért szeretnék lógni tesiről, mert engem utál a tanár és folyton engem csesztet. Mindig, minden feladatot nekem kell bemutatni, ha futni kell és kint vagyunk a parkba, akkor nekem.kell lefutnom a próbakört, hogy hol kell menni. Szóval nem csoda, hogy nem szeretnék bemenni.

Amúgy meg ma beszéltem a tanárommal és azt mondta, hogy ő nem fogja fölhívni apát meg hogy kötelező mennem a versenyre.

Én nem attól tartok, hogy nem nyerem meg, az semmi. Csak ott vérprofik játszanak, akik már évek óta tollasoznak, és oda akár beállítani a tanár. Én mondtam, hogy nem, mert "nemrég kezdtem". Ő meg azt mondta, hogy az Mind1.

Már ma is.beszltem apával és mondta, hogy ha nem akarja őt fölhívni a tesitanár, akkor egyik nap bejön a suliba és megbeszéli vele.

És az nem olyan egyszerű, hogy majd apa leigazol engem mindig. Csak háromszor lehet szülőnek igazolnia max egy hétre. Szóval ezt nem lehet megoldani egész évre :(

Remélem minden kérdésre adtam választ

2012. szept. 27. 14:37
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
A tesi nagyon fontos és ne keressél mentséget alóla! Pont olyan fontos mint az összes többi tantárgy! Ezt csak a korlátoltak nem értik meg!
2012. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem olvassa a tesi tanárod ezt az oldalt, ezért kell versenyre menned:DD


Lebuktál!

2012. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Biztosan nem olvassa. Akkor mondta, hogy kell mennem vesrsenyre, amikor ezt a kérdést még ki se írtam :)
2012. szept. 27. 16:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!