Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most komolyan, ez normális?...

Most komolyan, ez normális? (tényleg nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Az van, hogy 9-es vagyok. Szóval érvényes a heti 5 tesi. De az van, hogy 2-re nem kell bemennem, ha rendszeresen sportolok. Kell attól az egyesülettől egy papír, hogy igen, itt sportol ennyit, meg ennyit.

A lényeg, hogy én nem sportolok de apa szerzett nekem egy lapot, miszerint heti 2-szer járok tollasozni. A tesitanáromnak leadtam ezt a lapot és kijelentette, hogy akkor.menem KELL a tollasversenyre. Semmi kedvem menni, mert még szerválni sem tudok. Mondtam a tanárnak, hogy nem.mennék ő pedig azt mondta, hogy ha.nem megyek a versenyre, akkor.be kell mennem arra a.2 tesire. Mit csináljak. Nem is.tudok tollasozni.



2012. szept. 26. 22:09
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:
Kezdj el normálisan edzésekre járni.. Az is lehet, hogy a végén még megtetszik.. Én legalábbis nagyon szeretem :)
2012. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Volt egy idő, amikor én is rendszeresen jártam csak az a baj, hogy csak este tudok menni anya azt meg nem engedi
2012. okt. 23. 20:21
 33/37 *Glissade* ***** válasza:

Ez már inkább lustaság a részedről:)

Vagy tollasozol, vagy mész heti 5 tesire. De te egyiket sem akarod.

2012. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 *Glissade* ***** válasza:
Ilyen hozzá állással még az a 3-rom tesi óra is kinszenvedés lesz neked!
2012. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy mindanjian félreértetek. Szívesen bemennék tesibe, ha nem 0. órában lenne és nem 4:30-kor kéne kelnem. Anya és apa ezt megbeszélték és anya csak úgy ment bele, hogy csak akkor csináljuk ezt, ha 0. órában van.

Ha 0.-ra kell mennem, akkor 4:30-kor kelek, de ha normálisan, akkor elég 6:00-kor kelnem. Szerintem senkinek semmi kedve másfél órával hamarabb kelni úgymond a semmiért

2012. okt. 24. 05:23
 36/37 *Glissade* ***** válasza:

Eddig az volt a probléma, hogy utál téged a tanár:)

Azért nem akarsz járni:)

2012. okt. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Istenkkém! Nem! Tényleg utálom a tanárt is de ez is elég durva, hogy ilyenkor kelljek. Nem kívánom senkinek
2012. nov. 30. 08:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!