Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hányingerem van a proteintől....

Hányingerem van a proteintől. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Edzés után szoktam inni vízzel, szőlőcukorral. Szerintem nagyon rossz, eddig mindig hányingerem lett tőle.

Csokis-narancsos ízű, Biotech.

Ez az első fehérjém, kb. egy hete iszom.

Ti hogy bírjátok?



2012. okt. 11. 09:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

A műizmos pasi szerintem próbálja meg azokkal a súlyokkal csinálni a gyakorlatokat, amivel mi tesszük, és hallgassuk meg, mennyire nem nehéz.


Egyébként pontosítanék, nekem diszkóizmom is van a műizom mellett. :)

(és Monteznek is, de el ne mondjátok neki...) :)

-------------

És hogy valami hasznosat írjak:

Próbáld ki a többi proteint, ha pedig a forrással van a baj, próbálj ki egg, marha, ha mást nem, szójaproteint.

2012. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Az, hogy hányingered van az mit jelent?


hogy lenyeled, és sugárban jön vissza, vagy azt, hogy szar az íze?

2012. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, h hányingerem van. Émelyeg a gyomrom, rá sem bírok nézni kajára.
2012. okt. 11. 18:21
 14/25 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek a szőlőcukortól volt hányingere, nem lehet, hogy nálad is ez a helyzet?


Mennyi az esélye annak, hogy két fajankó fut össze egy kérdésen belül, a többiben meg nem? :D

2012. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Látod Wash, megtörténik az ilyesmi. Azt sem tudják mit írnak szegények.:)
2012. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Bár várható volt, mert mostanság a kérdezők alkottak, kicsit eltolódott az egyensúly, az univerzum lelki békéjéhez meg kellenek a buta válaszolók is, mindkét fajtából: a buta buta, meg az okoskodó buta (:
2012. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 gomzoli ***** válasza:
0%
Milyen szerencse, hogy ti itt vagytok okosnak, parasztok. Magatokat jellemzitek.
2012. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig kellenének azok a műizmok, amiket ezektől a vackoktól szedek fel. :)
2012. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
44%
Zolika, ezzel a parasztozással éppen te jellemezted magad, miután sikerült totálisan beégetned magad a nulla hozzáértéseddel. :)
2012. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
62%

Ejnye, no, töringöttít! Menten térgyekalácson ütém magam, hinnye!


Az, hogy úgy teszel, mintha értenél hozzá, miközben ordít, hogy nem, nem mentesít az alól, hogy lehülyézzünk. Joggal. Aztán ha az a rövid tudomány is elfogy, jön a parasztozás (:


(És még azt is hozzátenném, hogy majdnem egy év intenzív fehérje (és vitamin, mert néha ezt is szidják) zablás után pont perfekt a vérképem, minden valid, még a háziorvosnak is tetszett.)

2012. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!