Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Haveromnak van bontatlan zöld...

Stabilo007 kérdése:

Haveromnak van bontatlan zöld jumboja,8.8 kilós. Úgy volt hogy megveszem, de nem tudom még mert olvasok jó, és rossz véleményeket róla. Hatása mekkora lenne kb?

Figyelt kérdés
Vélemény hogy mit csináljak? Vagy esetleg valami hasonlót vagy tömegnövelőt tudnátok ajánlani ami jobb?

2012. dec. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:

Sima fehérjét azért nem ajánlom, mert tömegeléshez szerintem nem a legjobb.



Ez is egy érdekes mondat. Szerinted az alap, mezei tömegnövelő miből áll?!?!


protein + szénhidrát + jobb esetben creatin. Csak sajnos a piac tele van az olyan tömegnövelővel ami úgy kezdődik végy 1 raklap szénhidrátot tegyél hozzá egy morzsányi proteint és talán csepegtess belé egy kis creatint.



Akik jártasabbak a témában, azok már kinőttek a kész "ősrégi" gainerekből. A fő alapanyagokból secc/perc alatt össze tudják dobni a nekik totálisan megfelelő gainert.


Természetesen azért most már vannak nagyon jó All-in-One gainerek, amik igen sok anabolikus, izomserkentő anyaggal vannak felturbózva, nem csak a cukor bennük a domináns. Egyik ilyen a HiTec Creasteronja. Ráaádsul most jobb áron is adják.

2012. dec. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 Dogmatix91 ***** válasza:
Mi az, hogy ez is egy érdekes mondat? :D Nem vagy képes értelmezni? Vagy mitől érdekes? Leírtam a véleményem és ennyi. Erről a HiTecről meg egy épkézláb oldalt nem találok, lengyelül sajnos nem tudok. Amelyik magyar oldalon árulják ott meg az van odaírva hogy a 81,3 grammos adagban van 2400g A-vitamin, meg ilyenek vannak odaírva hogy "Kivonat a brokkoli 400mg" , "Növényi kivonatok szabályozzák az inzulinszintet a szervezetben 2000mg". Legalább normálisan lenne lefordítva. Egyébként meg nem véletlenül ilyen "olcsó", ha lehet hinni ennek a csodálatos táblázatnak akkor tele van szójával. Nyugodtan edd, ha neked ez kell. Annak meg érdemes lenne utána nézned, hogy miből áll egy mai modern tömegnövelő. Egyébként meg a TÖMEGNÖVELŐnek pont az a lényege, hogy magas legyen a szénhidrát tartalma. Az olcsóbb terméket nyilván cukrozni fogják, azért olcsó. De ha rápillantasz pl a MyoMax Hardcore összetevőire akkor látod, hogy 56g szénhidrátból 2,8g a cukor, de ez csak egy példa a sok közül.
2012. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell a felírásokkal is, mert a maltodextrint pl nem cukorként tüntetik fel, pedig tulajdonképpen félcukor és az inzulinszintet is szinte cukrokhoz hasonló gyorsasággal viszi fel. Én kezdőknek és nehezen hízóknak sem a hjánlok 30% fehérjetartalom alatti tömegnövelőt. Pl. hiába ismerem el az Optimum Nutrition-t kiváló márkának, ha a Serious mass tömegvelője 15%-os fehérjetartalmú. Ezzel az a gond, hogy edzés után egy jókora adagot, kb 250g -ot kell az ilyenekből meginni, hogy kb 50g fehérjéhez juss. De ennyi gyors ch pont nem kell még edzés után sem és nem csak a hízás miatt, hanem felesleges ilyen szintű igénybevételnek kitenni a hasnyálmirigyet.
2012. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:

Nem vagy képes értelmezni? Vagy mitől érdekes?



Igen, sajnos a butaságot nem tudom értelmezni. Én már ilyen vagyok. Nekem a HiTech Nutrition szóra a Google 1.4 millió találatot dobott ki.



Egy kis retro, a tudatlanságodra:

[link]

Ez a PEAK magyarországi oldaláról való. Ugye el tudod olvasni!!!


Talán sokan nem is tudják, hogy a Peak milyen régóta létezik csak régebb még Hi-Tec Nutrition volt a neve....előkotortunk néhány régi képet kis múlt idézésnek



Németországban ami ugya nem BALKÁN (?!?!) Ausztriában, ami ugye hazánktól nyugatra terül el (!!!) Az egyike azon márkáknak, amit a minősége miatt visznedk (nem a doboz színe miatt), óriási reklám kampányok nélkül is.

[link]

2012. dec. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:

Amelyik magyar oldalon árulják ott meg az van odaírva hogy a 81,3 grammos adagban van 2400g A-vitamin, meg ilyenek vannak odaírva hogy "Kivonat a brokkoli 400mg" , "Növényi kivonatok szabályozzák az inzulinszintet a szervezetben 2000mg". Legalább normálisan lenne lefordítva.



Belinkelhetnéd nekem ezeket, amiket Te itt írtál hol olvastad. Csak egy link ide. Egyszerű.

2012. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nem véletlenül ilyen "olcsó", ha lehet hinni ennek a csodálatos táblázatnak akkor tele van szójával. Nyugodtan edd, ha neked ez kell.



No még egy ekkora butaságot írni(??) ez már ordít!!!


Ha vennéd a fáradságot, és palléroznád a tudásodat, akkor tudhatnád, hogy a HiTEc Whey C6 nevű proteinje egy profi szintű készítmény. Ár/minőség viszonylatában, pedig veri a maygar piacot.

2012. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nem véletlenül ilyen "olcsó", ha lehet hinni ennek a csodálatos táblázatnak akkor tele van szójával. Nyugodtan edd, ha neked ez kell.



Drága barátom Te hol látsz a HiTec Whey C6-ban szóját?!?!

2012. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:

Annak meg érdemes lenne utána nézned, hogy miből áll egy mai modern tömegnövelő.


Ezt a kérdést én tehetném fel neked!!!

Tudod te egyáltalán mi az az All-in-One gainer?!?

2012. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:

Egyébként meg a TÖMEGNÖVELŐnek pont az a lényege, hogy magas legyen a szénhidrát tartalma.



Igen kedves barátom. Nálad, aki még a múltszádból jöhetsz, annak a nagy mennyiségű szénhidrát jelenti a márkás tömegnövelőt.


Maradj ebben a tudatban.

2012. dec. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:

Ez a protein

+

ez a tömegnövelő akinek

ócska, attól szívesen átveszem ;-)

[link]

2012. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!