Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Haveromnak van bontatlan zöld...

Stabilo007 kérdése:

Haveromnak van bontatlan zöld jumboja,8.8 kilós. Úgy volt hogy megveszem, de nem tudom még mert olvasok jó, és rossz véleményeket róla. Hatása mekkora lenne kb?

Figyelt kérdés
Vélemény hogy mit csináljak? Vagy esetleg valami hasonlót vagy tömegnövelőt tudnátok ajánlani ami jobb?

2012. dec. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Fogyatékos állat? Ez az összes amit fel tudsz hozni magadról? Minősíted magad az ilyen stílussal!

Miért ne lehetne 3.900Ft-ért 1kg creatint venni, 7.900Ft-ért 1 kg glutamin venni?


Ipari minőségű fehérje?!?! Az meg mi angyalom? Nagy tudású barátom, szerinted a dizájner proteinek miből vannak? Néha elgondolkodom magamon, mennyire nyugodt vagyok. S azon is, hogy minek vesződöm egy ilyen tudású valakivel, aki ráaádul még fogyatékos állatnak titulál, azért mert tudatlan, butaságokat hord itt össze?!

2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 Dogmatix91 ***** válasza:
példát továbbra sem tudsz hozni :D Az meg, hogy nem tudod mi az az ipari fehérje és így adod a jobbnál jobb tanácsokat, elég szomorú. Nevezzük nevén a dolgot, az ipari savóport szokták így hívni. Nahát ma is tanultunk valamit! Még egyszer megkérlek, hogy írj legalább márkát az áraid mellé! Előre sajnálom azokat az embereket akik tőled vásárolnak. Facebookon árulsz, elég elszomorító, de ami még inkább az, hogy a kispénzű, tudatlan emberek meg is fogják venni. tehát LINKET/MÁRKÁT kérnék a feltüntetett áraid mellé! Nem kell a terelés!
2012. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj: [link]


[link]


A Scitecnek sincs tejsavóprotein előállító üzemük. Veszik az alapanyagot és ezt ízesítik.

Európában pár cég (tejgyárak) állítanak elő tejsavóproteint és ezt veszik meg a tápkieg cégek, majd ezeket ízesítik és egészítik ki egyéb hatóanyagokkal.


Tejsavó csak sajt- és a túrógyártás során keletkezik melléktermékként, de csak a sajtgyártás során keletkező édes tejsavó alkalmas proteingyártásra. Majd a folyékony tejsavót, aminek szárazanyagában 70% körüli a tejcukor megszűrik ultra- és membránszűrőn, így eltávolítják szinte az összes tejcukrot, majd porlasztva szárítják.

Ezek a berendezések dollármillióba kerülnek és még egy Scitec sem engedheti meg magának, hogy ehhez több ezer tonna sajtot gyártson le és vegyen ilyen berendezéseket.

Aki nem hiszi, menjen ki a Dunakeszi üzembe és kérdezze meg.

2012. dec. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:

Ó Istenem, végre könyörgésem fülekre talált:-)

Komolyan már nem bírtam ki röhögés nélkül ezt a Dogmatix91.


Már elég sok kérdésre válaszoltam. De ez a pasas viszi a prímet. Meg Centrum, meg a Jutavit :)

2012. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

Öregem én ma annyit tanultam ....



Nevezzük nevén a dolgot, az ipari savóport szokták így hívni. Nahát ma is tanultunk valamit!



Ki kell mennem brunyálni, mert a röhögéstől nem bírom tovább ;-)

2012. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 Dogmatix91 ***** válasza:
0%
Senki se mondta hogy a Scitec gyártja a tejsavóproteint! És itt nem is erről folyik a vita úgyhogy ezt ne keverjük bele! Csak azért hoztam fel Scitec terméket példának mert a kérdésben is ez szerepel és mert elég elterjedt ahhoz, hogy mindenki ismerje aki ebben a közegben mozog. Jó viszonyítási alap, hiszen általánosságban elmondható, hogy jó minőségű termékeket dobnak a piacra. Szerintetek ezek zsugorzacskós retkek minőségi táplálékkiegészítők??!!?! A disznónak nem adnám, nem hogy még ezt egye egy sportoló! Te noname emberke meg nyugodtan hugyozd össze magad, mert olyan tudatlan vagy, hogy az már fáj! Egyébként ugyan ez a mocsok link van a facebookos képed alatt is, nem csoda, hogy csak ott talál az ember ilyen olcsón "fehérjét", vagy inkább drágán ipari hulladékot! Elég szánalmas, hogy egy másik kommentelőnek kellett belinkelni a szarra való kis oldaladat! Zabáld csak a szemetet, jót fog tenni az agyadnak!
2012. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:

Szerintetek ezek zsugorzacskós retkek minőségi táplálékkiegészítők??!!?! A disznónak nem adnám, nem hogy még ezt egye egy sportoló!



Ha meg nem sértelek felsorolnád milyen tápkieget használsz? Csak hogy képben legyek, mi az amit a disznóknak nem szabad enniük?

2012. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:

Szerintetek ezek zsugorzacskós retkek minőségi táplálékkiegészítők??!!?! A disznónak nem adnám, nem hogy még ezt egye egy sportoló!



Képzeld el, itt minden zsugorzacskós?!?!

S képzeld el, ez az angolok legnagyobb, és legjobb márkája!?!?!

[link]

2012. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem akarok veszekedni, sem ilyen indulatokat gerjeszteni, de sokszor az ember a csili-vili doboz miatt fizet sokat. Ezzel nem azt állítom, hogy a Scitec nem dob piacra jó proteint, csak azt mosnom, hogy nem minden a csomagolás és azért tudnak más cégek olcsóbban árulni, mert a csomagoláson is tudnak spórolni és a reklámköltség is kevesebb. Pl a Myprotein sem egy csillogó dobozos cucc, de maga a Myprotein cég Anglia vezető tápkieg márkája.
2012. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 Dogmatix91 ***** válasza:

Stílszerű leszek és úgy válaszolok ahogy te nekem tetted.

Fehérje

Szénhidrát

Vitaminok

Aminosavak

Ízületvédők

árakat is írjak?

3000

4000

5000

6000

7000


remélem megfelel...

2012. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!