Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Haveromnak van bontatlan zöld...

Stabilo007 kérdése:

Haveromnak van bontatlan zöld jumboja,8.8 kilós. Úgy volt hogy megveszem, de nem tudom még mert olvasok jó, és rossz véleményeket róla. Hatása mekkora lenne kb?

Figyelt kérdés
Vélemény hogy mit csináljak? Vagy esetleg valami hasonlót vagy tömegnövelőt tudnátok ajánlani ami jobb?

2012. dec. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:
Na megint ott tartok mint az elején, hogy valaki dicséri valaki meg szidja..előrébb nem jutottam..ki miért nem ajánlja.?
2012. dec. 9. 14:16
 22/66 anonim ***** válasza:
A zöld Jumbot senki nem ajánlja.:)
2012. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
63%

Így van. Én sem ajánlom.

[link]

Azért mert 100g-ban van 23g fehérje, 68g szénhidrát. Minden adagban (220g) van 37g CUKOR!!!

2012. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 Dogmatix91 ***** válasza:

Te komolyan nem tudsz 1 válaszon belül mindent megválaszolni? Ekkora kretént. Ezt az oldalt én is megtaláltam, ez egy fórum. Az előbb meg még a creasteront írogattad. Lényegtelen. Azt eszel amit akarsz. Nincs egy épkézláb oldala ahol legalább angolul el lehetne olvasni a cégről valamit. De szerintem csak azért ajánlgatod ilyen bőszen mert Te vagy ez a bizonyos Horváth Balázs és el akarod adni amid van. Ezzel nincs is semmi gond, de attól én még sose vennék olyan terméket aminek nem tudok utána nézni egy viszonylag hiteles forrásból. Ezennel én ezt a hitec témát lezártam.

Kérdező: Ha 15ért el tudod hozni, a haverodtól akkor én elhoznám a helyedben. Annyit megér szerintem. Rajtam dobott azért elég sokat, de én alapból is elég nehezen hízom és csak 2,8kilósat vettem. Ha sok pénzed van akkor magad is összerakhatod a dolgokat, fehérje, szénhidrát, vitaminok, kreatin, energizálók, esetleg aminosav. De ez így sokkal többe kerül, viszont mindenből az van benne amit Te raksz bele. Ha nincs erre ennyi pénzed akkor meg Volumass35. Ez egyéni vélemény! Ha bemész egy boltba (lehetőleg márkafüggetlenbe) akkor ott is kérhetsz tanácsot, de mindenki másra esküszik.

2012. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
8kg-os kb. 25.000Ft ezért már profi proteint és még profi tömegnövelőt is kapok!
2012. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:

Dogmatix91

Azért nem vennél, mert csak a jumbot komálod, amit nyugodtan egyed.

2012. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:

Ha sok pénzed van akkor magad is összerakhatod a dolgokat, fehérje, szénhidrát, vitaminok, kreatin, energizálók, esetleg aminosav. De ez így sokkal többe kerül, viszont mindenből az van benne amit Te raksz bele.



Pont ellenkezőleg, sokkal olcsóbban kihozható egy tömegnövelő. Ráadásul olyan amit a saját étkezésemhez, edzés intenzitásomhoz tudok alakítani. Nem vagyok arra utolva, hogy 1g creatin, meg 1 glutamin kapjak 1 adagban, amikor az semmire nem elég.

2012. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
0%

2kg 80%-as whey protein 7.800Ft

1 kg creatin 3.900Ft

1 kg glutamin 7.900Ft

1 kg dextroz 4.000Ft


Szerinted ebből hány tonna tömegnövelő jönne ki? No és mennyiért is?

2012. dec. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 Dogmatix91 ***** válasza:
akkor kérlek pakolj össze egy számodra megfelelő pakkot 25000Ft ért :) Kíváncsi vagyok milyen minőségi termékeket válogatsz össze. Egyébként nem vagyok Jumbo párti, tisztában vagyok vele, hogy rengeteg cukor van benne, de egy kezdőnek aki még csak most kezd ismerkedni a sporttal teljesen felesleges több tízezer forintot kiadni egy fehérjére. Persze lehet kapni csoda hitecet 15ért amitől egy félisten leszel xD
2012. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 Dogmatix91 ***** válasza:
kérlek konkrét példákat hozz! Linkeket követel a nép!
2012. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!