Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Haveromnak van bontatlan zöld...

Stabilo007 kérdése:

Haveromnak van bontatlan zöld jumboja,8.8 kilós. Úgy volt hogy megveszem, de nem tudom még mert olvasok jó, és rossz véleményeket róla. Hatása mekkora lenne kb?

Figyelt kérdés
Vélemény hogy mit csináljak? Vagy esetleg valami hasonlót vagy tömegnövelőt tudnátok ajánlani ami jobb?

2012. dec. 8. 18:32
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
Egy kezdőnek pont nem 35g CUKROT kell megetetni. Egy kezdő testépítőnek a szervezet erre nincs még felkészülve. Még egy haldónak sem kell 35g CUKOR adagonként meg hozzá a dedxtróz. Hallottál már arról milyen alapanyagok léteznek az inzulinszint megemelésére szénhidráton kívűl?
2012. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:

Dogmatix91

kér ironizálnod, akkor is butaságot írsz

2012. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 Dogmatix91 ***** válasza:
1kiló szőlőcukrot Te 4000ért veszel?!?! Ha a kezdőknek nem cukrot kell enni akkor miért veszel 4000ért cukrot, hogy az edzés utáni fehérjéhez 30-50grammot hozzácsapj? :D
2012. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:

igen nagy tudású:

30-40g whey protein

30-60g szénhidrát

5g creatin

5g glutamin

1-3g omega


és kész a tömegnövelő

2012. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 Dogmatix91 ***** válasza:
ebbe aztán rengeteg link van :D
2012. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
Bocs de ehhez még link sesm kell. Mondjuk nem jumbo a neve.
2012. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 Dogmatix91 ***** válasza:
akkor itt megköszönöm, és egyben el is köszönök :D Áruld és edd csak a Hitecedet. Meg tömd a dextrózt! De tanácsot másnak ne adj kérlek. Szép estét!
2012. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:

1kiló szőlőcukrot Te 4000ért veszel?!?! Ha a kezdőknek nem cukrot kell enni akkor miért veszel 4000ért cukrot, hogy az edzés utáni fehérjéhez 30-50grammot hozzácsapj? :D



Te tényleg ennyire alap fazon vagy, vagy még ráteszel egy lapáttal. Azért mert véletlenül elírtam ?!?! 400Ft-ért természetes a dextróz. De ezt mondjuk neked mégegyszer leírom

2012. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:

Dogmatix91

Igen amikor valakinek nincs kész érve a témához, akkor a legjobb módszer a hallgatás meg a lelépés.


Kösz maradok is a HiTec-nél. Mert nem angolul fogom enni. És nem kell 35g CUKOR, De te nyugodtan egyed csak. Neked lett kitalálva.

2012. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 Dogmatix91 ***** válasza:
0%
Csak azért írok most utoljára vissza, hogy nehogy valaki azt higgye, hogy "megfutamodok". Azért köszöntem el, mert akkora fogyatékos állat vagy, hogy nem bírod felfogni amit írok és nem tudod alátámasztani az állításaidat. Összeraktál nagyon ügyesen egy pakkot, de egy retkes linket, de még csak márkát sem írtál mellé. Kíváncsi lennék arra 2 kilós 80%os proteinre 7800ért. De akár az 1kiló kreatinra is 3900ért, de 1kilós glutamint se láttam még 7900ért (talán a dymatizenek van 9000körül, annál olcsóbbat nem tudok). Tehát írod itt az árakat, meg nyomod a szöveget, de egy hiteles forrásod nincs!!! 7800ért ipari minőségű fehérjét kapsz maximum! Jössz itt a 35 gramm cukorral, de te 60grammot pakolsz a fehérjéhez!!! Normális vagy ember? Gondolkozzál már te baromállat! Felidegesítesz csak a hülyeségeiddel, mert a kamu áraiddal, amiket ismétlem NEM TUDSZ ALÁTÁMASZTANI, hiába kértem! Továbbá azért mert kipróbáltam a Jumbot még nem azt eszem, de inkább enném egész életemben azt mint a hitecedet! Menj kínába rizst szedni!
2012. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!