Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki mennyi tejet szokott inni?

Ki mennyi tejet szokott inni?

Figyelt kérdés

Ma van a tej világnapja:

[link]


Én ha 1 litert megittam 1 év alatt akkor lehet sokat mondok.



2013. máj. 28. 12:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ne mondd már, biztos más miatt múltak el a pattanások, nem lehet a tej az oka :OOO


(nekem is tönkreba.xsza a bőrömet, ez nagyon általános és jól látható tünet)

2013. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 snack16 ***** válasza:

Te milyen buta vagy öreg:)

Haha milyen felsőbbrendő valaki,Ha te civilációs betegségről beszélsz, egy több ezer éves tápláléknál, akkor te sürgősen bújj el! Anyád milyen állat volt xd Te gondolj bele. Az ember túljutott egy macska, kutya szintjén. Mert más állat nem teszi ezt. Az állatok nagy része eszközöket sem használ, és tüzet SEM! Sőt házban sem lakik, de te igen. Az állatok nem járnak konditerembe, nem csak azt esznek amit akarnak. Az ember az ember, az állat az állat.

Te mint emberi lény, sokmindent fogyaszthatsz, a szervezeted sokmindent hasznosít és sok mérget tud semlegesíteni. Lásd kutya és a csoki(igazi csoki) esete.

A tej fehérje jól hasznosítható a szervezet számára! Tehát jó fehérje forrás. A kálciumnak is jó forrása. Csak gondolj bele, józan ésszel: A tej olyan dolgokat tartalmaz, amitől a kis bociból(fejletlen emésztéssel, szinte immunrendszer nélkül) nagy tehén lesz. A jól hasznosuló fehérje,a tejzsír, tejcukor, vitaminok és a KALCIUM. A csontoknak sokkal több terhelést kell elviselni, és gyorsan kell a fejlődni a csontoknak izomzatnak ...akkor szerinted hogy lehet rossz forrás? Szerinted. Arról nem is beszélve hogy ez nem mész mint a tojáshely hanem kalcium-laktát ami jobb és több mint a magokban és a zöldségekben van. Neked nyilván nem az elsődleges táplálékod a tej, a bocinak igen, nyílván ha testépítő vagy sportoló vagy, mások az igényeid.

Ezen gondolkozz már el a pici buksiddal.

A tejfehérjéktől lehetsz pattanásos, ahogy a sok tesztoszterontól is és még sok mástól IS.

Én meg a simaarcúakon röhögök hogy kis vékony öcsök... és ratyi hajjal mászkának izombólóba. a kis dísz b..u..zik :D

2013. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
50%

Snack!


honnan veszed, hogy a tej sok kalciumot tartalmaz pl. ???

honnan veszed, hogy több ezer éves tápálék??? max pár száz

ezek a '60-as, '70-es években voltak dumák, akkor is teljesen alaptalanul.

amugy snack, te mire alapozod ezeket?

Netán kutató professzor vagy? ja, biztos hallottad!!!


mivel meglátszik a stílusodon, hogy 1000% le fogsz pontozni, ezért úgy válnék el, hogy mindenki azt eszik-iszik, amit jónak lát.


ui.: korábbi válaszaid százalékain meglátszik, hogy mennyire hasznos.

2013. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Snack


"Ha te civilációs betegségről beszélsz, egy több ezer éves tápláléknál, akkor te sürgősen bújj el!"


? Nem bújok, nagyon sokan érzékenyek a tejre, aki meg nem az csak csodálkozik hogy miért vannak bajai.. hát mert ő is érzékeny, csak amíg egészségesnek állítják be addig nem fogja elhagyni.. meg persze mert függőséget okoz.


"Anyád milyen állat volt xd Te gondolj bele."

Nem szarvasmarha, az biztos. Ezt te is tudod.


"Az ember túljutott egy macska, kutya szintjén."

Igen, de nem az emésztőrendszerünk. Ugyan úgy érint minket az áteresztő bél szindróma mint a kutyákat.. hasonló eredetű betegségeink alakulhatnak ki. Ezen a lélek, a szellem, a magas IQ mit sem változtat.


"Az állatok nagy része eszközöket sem használ, és tüzet SEM! Sőt házban sem lakik, de te igen"


Kezdjük sorolni az eszközhasználó állatokat? MÉGIS MINEK? És hogy a fenébe jön ide a ház? Nem mindegy hol laksz? Hogy jön ez a témához?


"Az ember az ember, az állat az állat. "

Tehát az ember az ember, ez azt jelenti az ember az, aki olyan táplálékot fogyaszt amitől autoimmun betegsége lesz, elhízik tőle.. én azért nem definiálnám így magunkat. Ez inkább csak egy rossz szokás. Az ember az ember, és csak bizonyos dolgokban több mint az állatok. A táplálkozásunk nekünk sem mindegy.. mert belebetegedhetünk..


"Te mint emberi lény, sokmindent fogyaszthatsz, a szervezeted sokmindent hasznosít és sok mérget tud semlegesíteni. Lásd kutya és a csoki(igazi csoki) esete. "


Én alsóhangon 80 évig, de inkább 100-110 évig élnék. Talán nem használnám el minden tartalékomat kutyaéveim első 40-50 felvonásában.. Esetleg meg is élném azt a kort amire lehetőségem van, ráadásul jó minőségben tehát bizonyos egyértelmű krónikus mérgekről.. nagyvonalúan lemondok. Pl. a tej hatása számomra abszolút kerülendő, nem tartok igényt rá. Nem akarok cukorbeteg lenni, igen vannak elvárásaim.


"A tej fehérje jól hasznosítható a szervezet számára! Tehát jó fehérje forrás"

Ja, csak mellette autoimmun betegségeket okoz, és erősen megemeli az inzulinszintedet. Tehát lesz.@rom milyen fehérjeforrás.. van helyette más, jobb, ehetőbb.


"A kálciumnak is jó forrása."

Jó nélküle.


"A tej olyan dolgokat tartalmaz, amitől a kis bociból(fejletlen emésztéssel, szinte immunrendszer nélkül) nagy tehén lesz."

IGAZAD VAN!

Csak azt írd már le, hogy miért kellene valakinek ekkora tehénné válnia?

[link]


Nem kell egy felnőtt embernek több növekedés! A tej növekedési faktorokat tartalmaz, erős inzulinszint emelő hatással bír. Természete hideg, nedves. EZ EGY ÚJSZÜLÖTTNEK KELL (természetesen nekik is fajtabeli tej, nem más állat teje). Felnőtt szervezet teljesen mást igényel. Nekünk nem jók a hideg, nedvesítő élelmiszerek (főleg olyan erősek mint a tej) nem jók a növihormonok. Nem kell fellökni az inzulinszintünket, mi stabil, alacsony inzulinszint mellett vagyunk boldogok.


"akkor szerinted hogy lehet rossz forrás?"

Nem rossz forrás, értelmetlen és fölösleges forrás. Arról írsz hogy SZÜKSÉG van tejre. Nincs, anyatej elég 1-2 éves korodig, utána már csak önmérgezés a tehéntej. Nemhogy nem leszel jobb mint a tejet nemivók, de még betegségekre is fogékonyabb lehetsz.. cukorbetegség, inzulinrezisztencia, autoimmun betegségek, ÁBSZ.. Mindezt mert olyan jó tápanyagforrás? A hús is az.. akkor minek pont a tej? Értelmetlen táplálék.


" hanem kalcium-laktát ami jobb és több mint a magokban és a zöldségekben van. "

Tök mindegy, akkor sem kell sok kalcium. Nem épül be a csontokba, a tejivó népek jól bizonyítják: csonRITKULÁS mellett érELMESZESEDÉSÜK van. Hiába isznak tejet, nem arról van szó hogy mennyi kalcium van a kajájukban, hanem hogy a kalcium anyagcseréjük rossz. Szopacs, normálisan kellene enni.


"Neked nyilván nem az elsődleges táplálékod a tej, a bocinak igen, nyílván ha testépítő vagy sportoló vagy, mások az igényeid."


Igen, vannak igényeim.. és az igényeimbe nem tartoznak bele a szervezetem működését hátráltató anyagok.. minél kevesebb bélfalat károsító anyag, minél kevesebb autoimmun reakciót és gyulladást kiváltó anyag kerül a szervezetembe, annál jobb. Nyilván nem fogok tejet enni (kivéve ha egy sajt nagyon finom, de ez szubjektív, bárki dönthet rosszul még én is, ettől még a tej nem lesz ajánlott fogyasztásra, ahogy más drogok sem).


"A tejfehérjéktől lehetsz pattanásos, ahogy a sok tesztoszterontól is és még sok mástól IS. "


A tejfehérjétől, pont. Meg más anyagtól is, ha érzékeny rá a szervezeted, károsítja a bélfaladat.. jó elkerülni, mert gondolj bele mit tesz veled BELÜL, ha a bőröd már gyulladt lesz tőle?


"Én meg a simaarcúakon röhögök hogy kis vékony öcsök... és ratyi hajjal mászkának izombólóba. a kis dísz b..u..zik :D"


Vidám ember lehetsz. Én meg nem röhögök másokon akik szembe jönnek, tök mindegy hogy egészségtelenül vékonynak vagy kövérnek ítélem meg, szélsőségesen külsőségeket szem előtt tartó (jó testű) gyúrós, vagy csak valami beteg akin látszik hogy sz.arul eszik, nem bírja a teste de nem is vágja hogy talán csak a kajálásán kellene változtatnia.. egyiken sem röhögök, és ezzel együtt nem tartom magam jó embernek, de.. nem fogok másokon röhögni, még ha nem is tudnám tisztelni mint embert.. ez nyilván az én hibám.. ez van. De én kevésbé is vagyok vidám szerintem.

2013. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 snack16 ***** válasza:

Ahogy már mondtam én sportoló szemmel nézem a táplálkozás kérdését. Nem a tejivástól leszel cukorbeteg és elhízott. És ez "a tejivóknak csontritkulásuk van" dolgot hogy bizonyították be? A tejivók csak tejet isznak és egész nap ülő munkát végeznek, tehát egyenes út a csontritkuláshoz. Függőséget okoz a tej? Igen, ez egész biztos...hogy nem. Inkább a rutin okoz függőséget(meg a kávé,cigi, pia),ha a tej fogyasztás függőséget okozna, akkor tejautómatákkal lenne tele a város, és a bocik se tudnának leszokni róla.

Igen, anyád ember volt, de ezt nem érted meg hogy te már nem kisbaba vagy hogy csak és kizárólag embertejet ihatsz . Abba gondolj bele, hogy a kutya egyáltalán nem iszik tejet, neki még véletlenül sincs szüksége laktáz enzim-re.

De ha már itt tartunk, lehet kapni laktáz enzimet külön! De nekem a joghurt is elég volt. Ennél a pontnál lehet mégis csak túljutott az IQ szinten keresztül(és így jön ide a ház, csak szimbolikusan a tűz meg mint a nyers hús fogyasztása). Én nem puffadok a tejtől, nem megy tőle a hasam, semmi. De Nem érted meg hogy alkalmazkodik a szervezet, Európában nagyon régóta jelen van a tej, ami lehetséges forrása az egyre több tejérzékenynek az a bolti halott tej fogyasztása!(az UHT megöl minden hasznos és haszontalan organizmust) és lehet az egyéb alkalmazott anyagok is(de ezt nem tudom és nem is fogom tudni,ami tuti hogy régen nem volt senki beteg a tejtől, de nem is voltak ilyen eljárások).

Egy elfogult vagy, aki ugyan azokat a sza r ságokat vágja oda. A gentikád jócskán bele fog pofázni abba hogy te meddíg élsz, de te biztosan nem fogsz 110-ig élni! :)

Amúgy meg azok akik tényleg megélték/élik ezt a kort, szerinted azért van/volt mert nem ittak tejet?? Más levegőn voltak, ők készítették a saját ételeiket, nem stresszeltek ennyit. Ez különbség! A tej nem.

Ez a h_ül_ye autoimmun betegség, mindenre. Nem olyan biztos ez... Hamár itt tartunk, testépítők, erőemelők isznak tejet. Ezt már levezettem, 1 turmixba több liternyi tejnek megfelelő tejsavó fehérje van. Általában 2 turmix a minimum, és nem lettek immun betegek, max lesérültek... Az inzulin emelő hatás a tejsavónak köszönhető. 20%-a a tejben lévő fehérjének tejsavó. A tejzsír(mondjuk egy zsírosabb tejben) meg ezt lelassítja. Fizikai aktivitás után meg jó az inzulin(ami egy erősen felépítő(anabolikus) hormon, és nem csak zsírt épít...).

A másik oldalát is meg lehet fogni a dolognak. Ezek a mekis kaján,cukorkán lettek tehenek nem a tejen! Régen nem voltak ennyire kövérek az emberek, de tej volt! Bocs öreg.

Amúgy meg, lehet ez sértő másoknak, DE szerinted normális hogy mindenki vagy fogpiszkáló vagy kövér az átlagemberek között?

Nekünk gyúrósoknak, erősembereknek, jó a tejben lévő növekedési hormon(ha hat is). A tejsavó fehérjben található immunglobulin meg tudományosan bizonyítottan immun erősítő hatású.(laktoferrin),alfa-laktoalbumin meg triptofánt tartalmaz.

Az hogy az arcod milyen, nem egyenlő azzal hogy a beled milyen. Ezt nem tudom honnan vetted. A pólusok eltömődése, vagy több faggyú termelés vagy ahogy írtam több tesztoszteron...de csak a sok retek az utcán ami a levegőben van. Minden a tej hibája, inkább a búza liszt legyen a ludas... Csak annyit jegyeznék meg, ami lehet téged nem érdekel, de megemlítem: Ha olyan rossz a tejfehérje, hogy lehet hogy a tejfehérjék az (egyik) legjobb hatással vannak az izomszövet felépítésére? és milyen érdekes hogy még a szükséges kalcium is benne van?

Az hogy a fehérjék savasak, és a kalcium nagy része a semlegesítésre megy el, amit ha te nem teszel meg, miért a tejet meg a húst hibáztatod??

A "mocskos cukorfüggő sportolók" ahogy te hívod őket, elérnek valamit...erősek guggolnak,fekvenyomnak,felhúznak 200-300Kilóval, nagyok és izmosak,jól néznek ki... amíg te SEEMIT:)és hiába jössz a kamu-rizsálással, hogy a thai-chi.. nem szidom, csak nehogy már egy thai chi-s csíráskodjon. Az max. egy kiegészítő dolog az egészségért, a meditáció mellett.


Szia... jó vitát magaddal!

jótanács: kicsit kevesebb fikázós oldalt olvass, ahol az agymosás megy 0-24-ben, a felfedett "igazságokról"

2013. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Ahogy már mondtam én sportoló szemmel nézem a táplálkozás kérdését"


És attól még miért propagálod a tejfogyasztást?


"Ahogy már mondtam én sportoló szemmel nézem a táplálkozás kérdését"

Pedig komoly szerepe van. A gyerekkori autoimmun kialakulású 1TD-nek a gyermekkori tejfogyasztással van összefüggése, az elhízásnak meg hogy ne lenne köze a tejfogyasztáshoz? A tej egy erősen anabolikus táplálék. Még sportolók is elzsírosodhatnak vele (és persze magas ch fogyasztással) mert fellöki az inzulinszintet.


"És ez "a tejivóknak csontritkulásuk van" "

Mindenkinek van, csak a tejről azt állítják hogy segít kezelni, megelőzni a csontritkulást. A pálinkáról nem állítanak ilyet, miért tisztességesebb a szeszipar mint a tejipar?


"ha a tej fogyasztás függőséget okozna, akkor tejautómatákkal lenne tele a város, és a bocik se tudnának leszokni róla."


ALAPÉLELMISZER a tej. Vannak tejautomaták, közértek, tejivó bárok. A boci nem kóborol el az anyjától (ez a neurológiai hatás).


"Abba gondolj bele, hogy a kutya egyáltalán nem iszik tejet, neki még véletlenül sincs szüksége laktáz enzim-re."

Nekünk sincs szükségünk laktáz enzimre. Mivel jobb helyeken nem iszunk tejet.. az egy speciális táplálék, kizárólag az adott állat utódjának.


"De Nem érted meg hogy alkalmazkodik a szervezet,"


Ezt az elhízottaknak és a cukorbetegeknek mondd. Nem nyűgöz le ez a bizonyos alkalmazkodás.


"nem tudom és nem is fogom tudni,ami tuti hogy régen nem volt senki beteg a tejtől"


Ez a 'tuti', ez most feltételezés?


"de te biztosan nem fogsz 110-ig élni!"

Majd elválik. Viszont úgy eszem ahogyan cukorbetegek és elhízottak meggyógyulnak, akkor adok rá némi sanszot, hogy nem leszek 50-60 éves koromra cukorbeteg, elhízott. És még pár krónikus betegség van amik nagyon jól gyógyulnak többek között a tejfogyasztás hanyagolásával. Emellett vannak még ötleteim és módszereim..


"1 turmixba több liternyi tejnek megfelelő tejsavó fehérje van. Általában 2 turmix a minimum, és nem lettek immun betegek, max lesérültek"


Nem is az egészség mintaképei. A tej, tejsavó fogyasztás sportolóknak sem ajánlott csak.. olcsó és kényelmes. Annyira nem olcsó, marad a kényelem.


"Régen nem voltak ennyire kövérek az emberek, de tej volt"


Biztos kevesebbet ettek, volt valami mérséklő körülmény. Ma mind a tej, mind a szénhidrátfogyasztás, mind a gluténfogyasztás az egekben van. Én mindet leszorítanám.


"(laktoferrin),alfa-laktoalbumin meg triptofánt tartalmaz."

Ettől még nem kell megenni :)


"Minden a tej hibája, inkább a búza liszt legyen a ludas... "

Az is :)

Nem, a bőröm tényleg elég jól indikál.. de nem én számítok, hanem a többi ember. Én csak magam is igazolom a dolgot, de természetesen nem érv a bőröm, csak érdekesség.


"Ha olyan rossz a tejfehérje, hogy lehet hogy a tejfehérjék az (egyik) legjobb hatással vannak az izomszövet felépítésére? és milyen érdekes hogy még a szükséges kalcium is benne van?"


A hús is ugyan olyan jó hatással van. A tej csak megdobja az inzulinszintet, ami a fehérjeszintézist növeli a sejtekben, ezért van jó hatással az izomzatra. Anabolikus táplálék, ez tény. Nem vitatom hogy lehet előnye is.


A kalciumigényt eltúlozzák. Nem tudom mennyi szívódik fel a tejből, de hogy elégtelen d-vitaminszint mellett nem hasznosul, ez eléggé valószínű.


"A "mocskos cukorfüggő sportolók""

Röstellem hogy ezt írtam. Tényleg nem ismerek magamra, néha eluralkodik rajtam valamit, ilyen címzést senki sem érdekel. Lehet csak valami hatás kedvéért írtam. Felőlem bárki lehet cukorfogyasztó, függő vagy akármi.


De kösz az előítéletet, hogy én semmit sem érek el. Biztos.. pedig.. én is dolgozom, küzdök ám. Azért hátha elérek valamit én is.


"csak nehogy már egy thai chi-s csíráskodjon. "


Hmm. Ha kiheréli a nagy embereket, akkor több tiszteletet kap a taichis? Nehogy már pusztán erős embereket hasonlítsunk össze harcművészekkel.. Nem lehetne úgy, hogy szépen meghagyjuk - mindenki teljes odaadással csinálja a saját edzését.. Persze van ami edzés hatása látványos.. viszont funkcionálisan kevéssé hasznos, és van olyan edzés ami segíthet a testet hosszú időn át jó karban megőrizni.. Na mindegy. Az én értékrendem és célom feltehetően más.


De hogy lássuk miben más: a szememben nem érték az, hogy valaki nagy és 'erős'. Ráadásul ezért kockára tenni az egészséget például a tejfogyasztással, tőlem abszolút idegen. Én mondjuk egy Taichiban több fantáziát látok, amit 70 évesen is lehet profi szinten csinálni, a belefektetett munkához mérten egyre jobban. Más edzésnél 50-60 éves kor után mi jön? Leépülés, ízületi gondok? Ezek az én gondolataim, látásmódom. Na meg.. a nagy embert leszúrják, bennem mindig van egy ilyen erőszak/önvédelem szempontú megközelítés. Míg a taichis azért edz, hogy ne tudják elverni, leszúrni. Ez sem hátrány, manapság sem.

2013. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 snack16 ***** válasza:

A tej anabolikus táplálék. A szervezeted vagy leépít vagy felépít. Ha csak leépítesz(edzés-) stressz katabolizmus, munkahely,hülyék-) stress katabolizmus ugyanez a fénnyel. Elég Alvás(+időben lefekvés), edzés utáni regeneráció egy nagy(obb) súlyzós edzés után ,sötétség(nem a fejben) anabolizmus. A hormonok játéka és a külső tényezőké. Ha csak leépítesz mit vársz? Ha csak lemerítesz, de nem töltesz mit vársz? Az inzulin erősen anabolikus, ahogy a tejben lévő nagyon jó aminoprofilú fehérjék is azok. A tej 80%-ban lassú felszívódású fehérjét tartalmaz. A tejcukor lassú felszívódású. A tejsavó gyors.meg az IGF-1.De ez nekünk jó, mivel aki kemény izommunkát végez vagy edz, annak az izmai felhasználják az inzulin tápanyag beépítő hatását és nem zsírt fog raktározni. A tejzsír meg telített zsírsav nagyobb részben, tehát az is lassabban szívódik fel.A zsírosabb tej lassabban szívódik fel. A tej jó táplálék, akik erősportolók azoknak jobb mint az átlag embereknek. A szinte csak növényi táplálkozásra építés nem olyan nyerő, dolog, de a népességszaporulat miatt rá akarnak venni minket. A kóla ivás szerinted jobb mint a tejfogyasztás?

A kólában semmi nincs csak koffein meg cukor, jah meg foszfor sav. Ez csont "evő" kombó. Míg a tej? A tejben van kalcium, ez nem hinném hogy rosszabb lenne mint a mészkő CaCO3 ami az általános készítményekben van. Ráhúzod sok dolog összességét egy valamire...

Nem azt mondom hogy csak az ember aki erő sportol. Mert nem így van. Csak érted, te teljesen más igényekkel rendelkezel, én írtam is hogy nem nézem le, de ez más tészta. Ez a primitív összehasonlítgatás, hogy hiába vagy erős meg nagy ha leszúrnak. Garutálok! Igazi primitív ember vagy! A thai chiddel meg fogod magad végeni! Teljesen más a két dolog, ennyi erővel legyél inkább spinter és fuss el, úgy sem érnek utól.

Hiába szidod, a nehéz súlyos edzés, jó hatással van a csontsűrűségre! Az ha valaki csak úgy belevág előedzettség nélkül, meg hül ye arról nem tehetünk. Nem izület-barát sport ez tény. Nekünk van mit profitálni a tejből, tejfehérjékből. Habár, én sem tartom okosnak ezt a csak a tejsavótól lesz nagy izmod marketinget. A szójás kevert nálam ugyan úgy jó. És nem lettem ösztrogén-dominanciám. Legalábbis nem úgy érzem...

A szójával ugyan ez van! A világ legrosszabb dolga amit kerülj el... mondják ők. A tej ugyanez.

Ami jó (neked) azt használd, tök mindegy ki mit mond...

Ez nem kockára tétel, a kreatin, fehérje por sem az. Ennél sokkal komolyabb dolgokkal teszik kockára az életüket sokan nap mint nap, minthogy 5-1l tejet megisznak.

A gabona is egészséges lenne,és a tej is, ha nem lenne mohó az emberiség. Lásd tönkölybúza,árpa,zab,teljes kiőrlésű gabona, búzacsíra. Füvön legelő tehén, hormonmentesen tartva.

2013. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Elolvasom ma!


Elnézést az időnként nem feltétlenül kedves hangnemért!

2013. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 snack16 ***** válasza:

Énis elnézést kérek, van amikor nem megy szépen, na. Mindenkinél előfordul! Lehet nem válaszoltam mindenre, de nem volt már se időm, se kedvem mindent kivesézni.

Amúgy meg Ráérsz...nem szalad ez sehova:)

2013. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 snack16 ***** válasza:

[link]

Ebben a kutatásban mást állapítottak meg:)

2013. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!