Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki mennyi tejet szokott inni?

Ki mennyi tejet szokott inni?

Figyelt kérdés

Ma van a tej világnapja:

[link]


Én ha 1 litert megittam 1 év alatt akkor lehet sokat mondok.



2013. máj. 28. 12:54
1 2 3 4
 31/32 snack16 ***** válasza:

Hallod, nem is vettem észre, volt egy csíra gyerek (08-13 19:15) Na, de neked szól az esti mese apafej(névküli lovas):

Egy, ez köztudott(de józan észzel is könnyen rá lehet jönni ahogy MÁR leírtam), de te honnan veszed hogy nem így van?:DDD Megnézted a pohar tejed és nem láttál benne kalcium molekulát vagy elemi kalciumot, vagy mi a szösz?:DDD

Kettő Ezzel elárultad magad, de nagyon csúnyán hogy buta vagy mint a föld, kedves barátom! pár száz éves... igen! A középkor 945-től van és már akkor ittak tejet...most meg 2013 van ember! az már több mint 1000 év, nem is beszélve az ókorról.Mér' szerinted régen megfejték a tehenet és kiöntötték locsolás céljából?? :DDDD öcsém! A dobozos tejre igaz, de a TEJRE?!!! Te barlangban éltél?

Mire alapozom? Tudásra mások tudására és a józan észemre. De hogy te mire alapozol abba nem is merek belegondlni!

Nem vagyok kutató professzor, csak picit konyítok a biológiához(áltlagos szinten). De te sem vagy az, nem végeztél kutatást a véleményem,tapasztalatom megcáfolására. Szóval a te véleményed is erősen megkérdőjelezhető. Azért van füled hogy hallj vle, de fejed meg azért hogy szelektálj. Igaz az ilyen egyszerű embereken átnézek mint te. De hamár leírtad, így láttam is és válaszolok is rá...

Újabb jel a zsenialitásodra: százalék= hasznosság.

Ezeket nem hozzáértő emberek pontozzák, nem azt pontozzák hogy válaszolsz-e a kérdésre, csak olyanok mint te vagy én. Ami nem tetszik az egyből (N), még ha igaza van akkor sem, mert nektek nem tetszik.Mert fő a racionális gondolkodás! Te előbb lepontoztad az enyémet mint én a tiédet mivel csak most vettem észre(táplálkozás harcművésszel való érv egyeztető vita során elterelődött a figyelmem). Aki mellesleg legalább indokol is, és nem csak fikázza és negatívot nyom!

Igazad van, mindenki csinál amit csinál.

A stílusom... igen, lehet van akinek nem tetszik. Elfogadom, ha azt mondod hagy maga mögött kívánni valót.

Az embereknek azért sem tetszik mert én mást mondok mint amit ők hisznek, hallottak.

2013. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Szerintem a stílusoddal nincsen gond, sokan írunk hasonlóan.. én is, nem ez a lényeg.


Amúgy, én nem pontozgatok.. pont azért, mert most nem az a lényeg, hogy én egy választ milyen hasznosnak tartok, fontosabb az hogy ha gond van vele (szerintem) akkor arra felhívjam a figyelmet, leírjam hogyan lehet máshogy. Eztán akit érdekel, az összeveti a két választ, aztán meglátja tud-e tanulni belőlük valamit. Igazából nem tanulnak, mert újra és újra felteszik ugyan azokat a kérdéseket, évek óta.


Amúgy Snack, nézem a levelezésünket megpróbálok érdemben válaszolni. Talán már kifolyt a takony az agyamból :D

2013. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!