Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyenc Edzés izmosodás?

Fegyenc Edzés izmosodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves vagyok, fegyencedzés végzek kb 2 hónapja 29-es a felkarom (tudom nagyon kicsi) mindenből a 2-es lépésnél járok, elég lelkiismeretesen végzem, mennyi idő lenne amig 29-röl 34-re növelem a felkarom?

és nem csak bicepszre edzek hanem mindenre és + gyakorlatok is vannak tólódzkdás, tigris karhajlítás ilyenek, (és mielött írnátok, hogy inkább tanuljak csak szólók, hogy osztályelső vagyok

14/f

165cm

55kg



2013. júl. 23. 21:01
1 2
 11/19 aikiboxer ***** válasza:
Ne vicceljetek, nekem is 34-es karom van és csak fegyencezek...
2013. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Osynho ***** válasza:
És van akinek 40-es mindenféle edzés nélkül. És? :)
2013. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"nemhinném hogy 34-karom nem lehet fegyenctől sztem az nem valami nagy még

Paul Wade-nek 34-es volt?!"


Én is fegyencezek de Paul Wade olyan mint a Mikulás: sokan hisznek benne pedig nem létezik. Ha elfogadsz tőlem egy tanácsot: a gyakorlatokon, végrehajtásukon és az edzés mentális oldaláról szóló részeken kívül semmit ne vegyél komolyan a könyvből.

Másik: lehet 34-es karod de valószínűleg plusz súlyok kellenek majd hozzá.

Amúgy én a helyedben úgy csinálnám hogy a front lever-rel, tigris karhajlítással meg ilyenekkel előbb várnék míg eljutok mind a 6 fegyences gyakorlatból a 10-es lépésig (az ízületek érdekében).

2013. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
rendben utolsó köszi
2013. júl. 24. 18:55
 15/19 A kérdező kommentje:

még valami utlosó! szerinted akkor súlyzozhatok nem lesz bajom töle? van súlyzónk 2db 8.5kg-is szerelhető fel?

ha igen mennyivel mehet?

2013. júl. 24. 18:57
 16/19 aikiboxer ***** válasza:

Neked kell eldöntened, mekkora izmokat szeretnél, de ezt 6 hónap fegyencedzéssel hoztam össze különösebb erőfeszítés nélkül.

[link]

2013. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Az izomépítéshez a hatékony edzés mellett, szükség van rengeteg fehérjére és aminosavakra, nyomelemekre, C-vitaminra, komoly B-vitamin komplexre is. Valamint proteinekre.
2013. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16: azt hittem, így csak én láthatlak... ;)

<3

2013. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 aikiboxer ***** válasza:
.Cyan.: élőben csakis. A strandra is pólóban járok. ;)
2013. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!