Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Háziorvostól kaphatok felmenté...

Háziorvostól kaphatok felmentést ilyen esetben? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval én nem tudok ugrálni, futni, stb., mert eléggé kivan a bokám és állandóan magam alá fordul, és - mivel én táncoltam 9 évet - abba is kellett hagynom, mert már nem tudtam csinálni, mindig kifordult a bokám, stb. Alapjáraton is recseg-ropog, ha csak lépkedek, sőt olyankor is néha majdnem elesek az utca közepén. Szóval a háziorvosom ilyen esetben adhat nekem tesiből felmentést ? Legalább csak addig, ameddig nem jutok el az ortopédiára ... Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 1. 11:22
 1/3 anonim válasza:
Ismerős. az én bokám is mindig alám fordul és több problémám is van. Van felmentésem, de én attól még tesizek, max, ugyse,futás, ugrálást nem csinálom. És nálunk kb egy hónap időt adnak hogy eljussak ortopédiára. Szerintem azért veled is elnézőzőbbek lesznek. Főleg, ha előző években is volt, már felmentésed és tudják a problémádat. Ha olyan a háziorvosod, 1-2 hetet kiad szerintem, de tesitanártól függ, hogy anélkül felfogja-e a problémádat.
2013. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A háziorvosom eddig sajnos nem ilyen problémámra adott igazolást. Volt 2 elég csúnya betegségem és azokra kaptam 2-2 hetet, vagy 3-at kb. Az is elég lenne, ha az első félévre kapnék, mert akkor eljutnék közben ortopédiára. De ugye nem csináltathat velem osztályozóvizsgát, vagy pótvizsgát, ha fel vagyok mentve egész évben ?
2013. szept. 1. 15:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és sajnos az én tesitanáromat semmi ilyen nem érdekli, nem ad időt... Egyszer már próbáltam neki szólni tavaly, és hát... Igazándiból akkor tört el majdnem a lábam... Szóval nem igazán érdekli...
2013. szept. 1. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!