Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rollerezéstől fogyott valaki?

Hosszúhajú kérdése:

Rollerezéstől fogyott valaki?

Figyelt kérdés

Görkorizni nem merek. Le akarok dobni egy 6-8 kilót.

Aktívan, naponta tervezem. Mennyit fogytatok vele, mennyi idő alatt?



2014. márc. 8. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tőle.
2014. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

mert?

ha a futás, meg szobabicaj fogyaszt, a folyamatos igénybevétel és magasabb pulzus miatt, akkor ez miért nem?

2014. márc. 8. 21:00
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Mert a rolleren 1 lökéssel gurulsz 3 métert 0 erőfeszítéssel.Gondolkozz már.

Bár ha hegynek felfele mész fél óráig..

2014. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 tkodit ***** válasza:
31%
Normális étrend kell (kalóriadeficittel), és akkor fogyni fogsz, de nem tudom, miért nem akarsz normális mozgást végezni. Ennél egy tempósabb séta is jobb...
2014. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
napi egy óra sétával sem fogytam, és amíg a rollerrel lökök egyet az kb ötször nagyobb energia, mint a lábamat "lóbálni" a bicajon fel-le.- azzal se ment. eddig csak a hulahopp jött be, de az nagyon.
2014. márc. 8. 21:55
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Istenem..ha nem értesz hozzá ne okoskodj.


De mondom hegynek felfele már jó.

2014. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

nekem mondtad, hogy ne okoskodjak?

csak elmondtam a tapasztalataimat.

2014. márc. 8. 22:03
 8/15 tkodit ***** válasza:
53%

Tehát már mindent megpróbáltál, csak a valós sportokat, és a normális diétát nem, ugye?


Nesze, itt a válasz amire vártál:

Igen, a rollerezés egy tökéletes edzésforma, amely megedzi a mélyhátizmoktól kezdve a kart, a mellet, a vállakat, irgalmatlanul kemény lesz tőle a feneked, és gyönyörű formás lesz a lábad. Szerencsére nem nőnek majd olyan csúúúnya izmaid, mint például a súlyzós edzéstől ( [link] -ugye milyen ronda???), és szerencsére a táplálkozásra sem kell figyelned. Sok sikert, maradj továbbra is az nlcafé.hu-val.

2014. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

egy tökéletes válasz a kérdésre válaszol. nem tukmál rám diétát, nem beszél izmokról, nem minősít, nem kérdez.

pl: igen, hatásos lehet, én is csináltam, de csak ha naponta órákig edzel. vagy: nem, én kipróbáltam, de nem hatott.

olyantól várok választ aki próbálta, tippelni én is tudok, az életemet meg nem ismered, nem szólhatsz le úgy, hogy semmit nem tudsz rólam.

2014. márc. 9. 00:50
 10/15 tkodit ***** válasza:
67%

"nem tukmál diétát, nem beszél izmokról"



Nézd, való igaz, hogy nem próbáltam a rollerezéssel való fogyást, de a témában vannak némi ismereteim, amik miatt a következőket mondhatom:


1:Aki fogyni akar, annak figyelnie kell az étrendjére. Nem tukmálom rád, felőlem maradhatsz túlsúlyos is, de nem értem, hogy ha ez fontos neked, akkor miért nem vagy hajlandó érte tenni.


2: a test az izmoktól formás. Ha nincs meg a megfelelő étrend, és mozgás, akkor hiába fogysz le, nem lesz jó alakod, plöttyedt leszel.



Egy kicsivel nagyobb, és szélesebb körű edzésmúltam van, mint neked, ezért bátorkodtam írni úgy, hogy igazából "tippeltem"...

2014. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!