Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan hozzátok formába...

Ti hogyan hozzátok formába magatokat a bikini szezonra?

Figyelt kérdés
Manapság népszerűek az ilyen olyan "challenge"-ek (kihívások). Ebből esteleg van nektek olyan, amit követte(te)k és bevált, vagy valami más módszert alkalmaztok? Jó lenne valami otthon, akár minden nap végezhető edzés (amihez nem kell felvásárolnom a fél sportosztályt).

2015. ápr. 16. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Végezd a fegyencedzést. Van erről könyv is, keress rá, töltsd le. ÉS mellé heti 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicaj. Ja és persze étrend is legyen. Ennyi a nagy titok. :)
2015. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért egy nőnek szerintem az túlzás lenne,nem?:D Pl. csak olyasmivel edzeném magam, amitől nem lesz kisebb a mellem..
2015. ápr. 17. 10:31
 3/9 Csiß ***** válasza:
Most te konkrétan mit szeretnél? Izmosodni? Fogyni? Hízni?
2015. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem túlzàs nőknek sem.
2015. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A melled mèrete pedig nem a gyakorlatoktól függ, hanem az ètrendtől, genetikától. Ha kaloria mínuszban vagy, akkor fogysz. Mellről is. Ha pedig nem leszel mínuszban, mert elég kaja megy akkor nincs fogyás. Mellből sem. Így érthető? :)
2015. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fogyni szeretnék min. 5kg-t és izmosodni is. (Tudom: az izom nehezebb, mint a zsír..)

Érthető, de a gyakorlat mást mutat. Voltam már sovány, izmos-sovány, nem sovány, de izmos, most meg nem is sovány és nem is izmos.:) Edzésből is csináltam többfélét..


A boxról mi a véleményetek? Szívesen járnék arra is, van mit levezetni. Persze most elsősorban olyan gyakorlatokat keresek, amit tudok csinálni otthon, minden nap. Most a kitörésekkel próbálkozom, súlyzóval a kézben. Nem tudom, mennyire jó a térdemnek.. A súlyzókat meg még nem sikerült úgy "lengetni", hogy érezzem a tricepszem (is) utána.

2015. ápr. 17. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Este majd írok. Most mobilról nehéz lenne sokat írni.
2015. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hú, nekem 15 kgtól kéne megszabadulni, meg izmosodni. Elkezdtem futni. Vagyis, letöltöttem egy új futós appot és belendültem, hogy mennyire király hogy mások is látják, hogy végre mozgok XD Elsőre nyomtam egy lassú (nagyon lassú) 10km-ert. Aztán youtubeon fenn van egy csomó Rubint Réka videó, és 20 perc tényleg akkor is belefér, ha nagyon húzós napom van. De most eddig mindennap futottam, mert kitelt az időmből. Eddig nem költöttem semennyit, szóval olcsó. A Réka edzést is flakonokkal csináltam súlyzó helyett. Tudom, sokan irják róla, hogy nem jó, de nekem eddig érződik!

Kitartás :)

2015. ápr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

Bár kövér kezdőknél kis ideig, kis mértékben elő szokott fordulni. Olvasnivaló: google: kezdő effektus.


A boksz az jó lesz kardio edzésnek, de kell az erősítő edzés is. Teljes testre kell edzeni, nem csak pár kiszemelt izomcsoportra. Találtok terveket (otthonit is) a bodybuilder honlapon, fent az edzéstervek fülnél.

A súlyokat meg nem lengetni kell, hanem kontrolláltan mozgatni, hogy a célzott izom dolgozzon. ÉS nem picike súlyzócska kell (az jó lesz ajtót kitámasztani), hanem minden gyakorlathoz olyat választani, amennyivel a 10-15 ismétlés megy sorozatonként. Kis súllyal nem lesz izmosodás, mert elmarad a hipertrófia.

Tehát más-más súly kell pl guggolásoz, mint egykezes bicepszezéshez. Guggolni egy lány is tud 30-40 kilóval, míg bicepszeni kb 6-10-el ha megy egy átlagos csajnak. Nem sértésnek írtam, csak példák.

Jó edzést!

2015. ápr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!