Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlotok?

Milyen küzdősportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

A testalkatomról:izmos vagyok és csinos, elég magas, több féle sportot is üzök(rugby, zsinorlabda,kosárlabda, röplabda, futás, bicajozás, kicsit foci is, sziklamászás, stb.)

Lány vagyok és nem tudok dönteni.A válaszokat előre is köszönöm.:)

13/l



2015. okt. 29. 10:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
kickbox, judo.
2015. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Boxolàs esetleg...mindenféle képpen küzdösport vagy esetleg harcmüvészet?
2015. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Muay Thai. Azt én baromira ajánlom. Ha úgy csinálod, ahogy haverom, akkor megversz mindenkit. Szuper harci stílus. Ha kell róla tanács, akkor írj privátot, aztán elemzem neked, hogy milyen, ha jól használják harcban. :D Meg barátom is meg tudom kérdezni, ha olyan van. :)
2015. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Kickbox, ha valami visszafogott, de értelmes küzdősport kell, és thai box, ha nem bánod hogy olykor sántítani fogsz és lesz lila foltod itt-ott.
2015. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2015. okt. 29. 17:15
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha nagyon keményvonalat akarsz akkor menj thai box. Bár az utcai harcértékéből sokat veszít a rúgást kiszolgáló alapállás. Egyénfüggő hogy kinek mi fekszik, de egy ennyi idős lánynak inkább ajánlom a ju jitsut, bokszot, judot.
2015. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
"Bár az utcai harcértékéből sokat veszít a rúgást kiszolgáló alapállás." Bro.... ne a hülye Thai Boxolókról beszélj, akik merevek. Ha ő úgy használja, ahogy azt kell, akkor nem veszít semmit a harci értékéből.
2015. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy valaki ellen küzdjek és levezessem a feszültséget és pár év múlva ne ugy nézzek ki mint egy kétajtós szekrény
2015. okt. 29. 18:46
 9/24 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy ne úgy nézz ki, mint egy kétajtós szekrény? Itt van velem szemben egy kétajtós szekrény, de full szép. Tehát nem értem. Én azt mondom, hogy Thai Box. A harc mind az 5 fázisában vad és nagyon jól harcol. Nincs annyi szabály benne, mint a Boxban, tudsz védekezni, jó kombókat tudsz csinálni, szóval az nagyon király. Emellett megerősödsz, kitartó leszel. Te leszel az iskola réme. :D
2015. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Többek között az a baj a tbai boxal, hogy semmilyen harchoz való pszichológiát nem tanít, a thai box edzők többsége nem foglalkozik ilyesmivel, és épp ezért nagyobb lesz az önbizalma, mint a tudása. nem ő lesz az iskola réme, de azt fogja hinni hogy ő az. Próbáltál már farmerbe derék fölé rúgni ? Utcán maximum a térdnek fogja hasznát venni. Épp ezért írtam a jitsut meg a boxot, több hasznát veszi az utcán.ha csak mozogni szeretne a judoban ugyanúgy elfáradhat mint thai boxon csak rá fog tudni állni a lábára egy edzés után és nem a lila foltokat kell számolnia a combján. Írtam volna aikidot, goju ryut is de ezek nem igazán népszerűek a fiataloknál.
2015. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!