Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlotok?

Milyen küzdősportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

A testalkatomról:izmos vagyok és csinos, elég magas, több féle sportot is üzök(rugby, zsinorlabda,kosárlabda, röplabda, futás, bicajozás, kicsit foci is, sziklamászás, stb.)

Lány vagyok és nem tudok dönteni.A válaszokat előre is köszönöm.:)

13/l



2015. okt. 29. 10:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"sokszor szólitottak már le az utcán és őszintén szólva néha félek.:/"


Akkor jarj futni...


Nem vicc. Lanyok (igazabol fiuk sem) ne keveredjenek utcai bunyoba, mert csak rajtaveszthetnek. Egy ferfi ellen eselyed sincs, akarmekkora harci amazon vagy.

2015. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"a tájbox azért nem a legjobb mert nem sok gyerek/tini edzés van belőle,és ha van is,ott nincs lány vagy alig. "


Nalunk vannak rendszeresen lanyok/nok is, a multkor is egy csaj volt a parom. nyilvan nem rugok ra izombol, de normal partnerre sem, mert nem az a celom hogy megseruljunk. Azert nagyon tanulsagos szerintem egy lanynak ha ferfi partnere van mert megtapasztalja azt a folenyt ami a nagyobb sulybol es izomzatbol adodik, es rajon hogy semmi ertelme leallni harcolni ferfiakkal, esetleg egy erzekeny pontot kell megtamadni varatlanul, aztan elmenekulni.


Onvedelmi celra ezert nem tartom jonak ezeket a kuzdosportokat.

2015. okt. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha komolyabban szeretnél foglalkozni küzdősporttal, akkor kezd ökölvívással, az mindennek az alapja! Ha valóban magas vagy, akkor 4-5 év boksz után tudom ajánlani Neked a kickbokszot, savate-t, thai bokszot. Ott a hosszú végtagok nagy előnyt jelentenek, ha ezek megvannak Neked, akkor nagy előnnyel indulsz ezekben a sportágakban, természetesen kéne találnod ehhez egy megfelelő edzőt. Nagyon szép sport mind a három említett sportág, leginkább versenyzői szinten. A versenyzést nagyon ajánlom, felejthetetlen élményeket nyújt.


Ha érdekel az ökölvívás, és formálódni is szeretnél, akkor tudok ajánlani egy edzőt. Én úgy gondolom, hogy az ökölvívás elsajátítása után érdemes belekezdeni más ütős-rúgós sportágba, mert a boksz nagyon jó alapot, mozgáskultúrát ad, akik boksszal kezdték, azok K-1-ben, thai bokszban, full-contact/low-kick szabályrendszerű kickbokszban nagy eredményeket értek el :)


Ha csak önvédelmi célból kezdenél el ilyet, akkor jujitsu, szambó. De annak nincsen meg az a varázsa :)

2015. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
De ha muay tai mellett dontesz,a pofikad nem lesz olyan csinos....
2015. nov. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!