Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek mennyit sikerült fogyni...

Kinek mennyit sikerült fogyni futással?

Figyelt kérdés
futás

2015. nov. 24. 23:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát kevés ember is van, aki maratont futna folyamatos energiapótlás nélkül... Tudom mert túlvagyok már néhányon és nem éhgyomorra futunk és közben is eszünk.
2015. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha napi 4000 kalóriát sok éve megevett, akkor valószínűleg olyan kövér, hogy nem fog tudni futni. Az ízületei nem fogják bírni, szóval egyértelműen diétával kell kezdenie.


Ha pár hónapja, vagy max. 1-2 éve zabál ennyit, akkor még drasztikus hízásban van, nem érte el a "diétához" tartozó tömeget, akkor nyilván nem fog fogyni, ha elkezd futni.


A példámban szereplő, sok éve 2500-at fogyasztó ember viszont fogyni fog akkor is, ha nem változtat az étrendjén. Nyilván ha kukacoskodni akarsz, van olyan minimális mennyiségű futás, aminél még nem. A kérdező 20 perce is édeskevés, de ha növeli, lesz abból 1 óra is.

2015. nov. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Annyi szénhidrátot nem tudsz pótolni maratonon, hogy zsírégetés nélkül le tudjad futni. Egy maraton kb. 4-5 ezer kalória, de ez nyilván függ a testsúlytól.


Én sem futottam még szénhidrát pótlás nélkül maratont, de 30 km-t futottam úgy, hogy csak vizet ittam közben.

2015. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
32 km volt nekem a max amit futottam 11.5km/h ch pótlás nélkül, csak víz meg előtte és utána kaja. Maraton közbe 1x megálltam bekapni egy csokit meg vmi sportitalt. Az emebr szerintem többre képes mint amit mi hiszünk, sőt ennél sokkal többre is, csak kérdés hogy fejben el tudjuk e határozni magunkat. meg másik kérdés hogy egészséges e.
2015. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!