Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elvileg nem lehet egyszerre...

Elvileg nem lehet egyszerre fogyni és izmosodni. Nekem mégis sikerült, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Hájas voltam és semmi izom nem volt rajtam. Néha eljárogattam úszni már régebben is, megtetszett, elkezdte egyesületben csinálni, versenyszerűen. Csapott vállaim voltak, nagy úszógumi, lógó hájascsöcsikék stb. Ehhez képest most széles vállam van, szép hátizmom, a hájas melleimböl mellizom lett, és elég minimális zsír van rajtam, vékony lettem.

Az étrendemen semmit nem változtattam, normálisan eszem, kéthetente egym mekizést szoktam tolni a haverokkal, eszem édességet is, normális mennyiségben, alkalmanként megiszom egy üdítőt.

Az a kérdésem, hogy hogy lehet az, hogy a testzsírszázalékom jelentősen csökkent, az izomzatom meg fejlettebb lett ugyanakkor? Azt hallottam egyszerrenem leheta kettőt pedig nekem így lett. Hogy lehet ez?



2014. júl. 14. 14:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Melleimből*
2014. júl. 14. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:
kezdőknél illetve túlsúlyos embereknél lehet csak egy átlagos testzsírú+már egy ideje edző férfinél nem
2014. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Odáig olvastam, hogy 'hájas voltam'. Azt szoktuk mondan i, hogyzsiros kezdőknél lehet egy rövid ideig
2014. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Úgyhogy kivételes genetikajú Szupermen vagy és megcafoltad a hülye sporttudósokat.
2014. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos szintig lehet.Az izmosság relatív dolog,te más szemmel nézed a dolgot,mint egy testépítő,de a saját szempontodból igazad van.
2014. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő volt, míg bekövetkezett ez a változás?
2014. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 év
2014. júl. 15. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Az úgy korrekt lehet. Ismerek valakit aki korábban sportolt majd baleset után elhízott. Most ugyanaz a személyi edzőnk, és egy-másfél évet mondott az illető, hogy edzés mellett rendes kajával kb annyi idő lesz míg rendbejön.


Szerintem mindegy hogy lehet, lényeg hogy sikerült! :)

2014. júl. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!