Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kellene elkezdenem a...

Hogyan kellene elkezdenem a futást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok és márciustól szeretném beépíteni az életembe a futást, főleg alakformálás céljából. A hasammal vagyok nagyon elégedetlen, de igazából a feszesítés mindenhol kéne. :)

Tudnátok nekem tanácsot adni?

(Az étkezésben annyi változást tudok eszközölni, hogy befejezem az unalomból való evést illetve az éjszakai nassolást is,ez nálam már elég nagy teljesítmény lenne :D)

Egyébként 158 centi és jelenleg 54 kg vagyok. (Jobb napjaimon 50-52 kg voltam,szóval nem a kilókkal van itt baj.)

Köszi a tanácsokat. :)



2016. febr. 27. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nézz edzézstervet, a szintednek megfelelően. ezek általában 1 perc futás, 1 perc sétával indulnak.persze ismételni kell. aztán idővel nő a futás és egyre csökken a séta.

ezenfelül meg tornázz otthon, vagy máshol:)

2016. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!