Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 59 éves túlsúlyos nő vagyok....

59 éves túlsúlyos nő vagyok. Most megint hiztam. Van valami olyan eszköz amit itthon tudnék sportolásra használni? Vagy nekem már annyi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:
7.04-es válaszoló ! köszönöm, elolvastam a cikket. Nagyon jól indul, de aztán átmegy nagyon szakmába. Sok benne a kémia. Nem egy elhizott öregedő háziasszonynak irták. Nekem olyan diétát kell kezdenem, ami az eddigi ételekből kiválassza az alacsony kaloria tartalmu ételeket. A mennyiség az én felelősségem. Az már nagy lépés, hogy a parizert lecserélem csirkemellre pl. Ha tudom elhagyom a kenyeret stb. Az ilyen fehérje, omega, index-ek sajnos meghaladják az én tudásomat. Le kell dobnom tiz kilót, és ennyi. Valamit mozogni is fogok, de még nem tudom mit. Vidéken nincsenek nagy lehetőségek. Viszont leadni le kell, mert olyan hülye helyre jött fel, hogy cipelem.
2016. aug. 5. 08:37
 12/74 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ha már edzeni fogsz heti 3-4-szer, kevesebb ch megy és minőségi húsokat, tojást eszel felvágottak helyett, akkor sokat tudsz ennyivel is változni.
2016. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezrket csinálgatod mondjuk a kedvenc sorozatod nèzése közben, vagy zenére, de akár csak lépkedsz rajta fel le tv-mellett, úgx megdolgoztat,hogy 20 perc alatt egy podolya lesz alattad... cdak el ne felejts inni.

2016. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
100%

45 éves vagyok, és 95 kilóra híztam.

Én annyit csináltam, hogy elkezdtem kalóriát számolni, figyelni, hogy megfelelő mennyiségű fehérjét, szénhidrátot és zsírt vigyek be. Elhagytam teljesen a kenyeret, pékárukat. Nem eszek cukros ételeket, cukrot.

Heti 4-5 alkalommal elmegyek egy konditerembe edzeni. AZ elején azt mondtam, hogy nekem erre nincs időm, de végül is rájöttem, hogy arra van idő amire adunk..

A konditerembe ha kardiózóm akkor többnyire ellipszis trénerre megyek, mert 10-20 perc mozgás rajta az nagyon kemény (legalábbis számomra) Ha van ilyen géped akkor nyugodtan használd, mert jó.

Én egyébként szinte mindent eszek csak ugye figyelek a mennyiségre..

Jelenleg 81 kiló vagyok, és olyan 3 hónapja csinálom a diétát.

2016. aug. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért még nem kémia.

A fehérje, zsír, szénhidrát ismerete minden étrend alapja... anélkül, hogy az alapokkal tisztában lennél csak zsákbamacska hogy fogsz e fogyni vagy nem. Es ha fogsz is, akkor sem lesz rá semmi garancia, hogy meg is tudod tartani ha nem tudod, mit és miért eszünk legalább ezen 3 alapanyag tekintetében.

2016. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy kedves utolsó, de valahogy a 45 éves 91 kilós megoldás közelebb áll hozzám. Gondolom lehet ilyen gépet szerezni. Hála Istennek meg tudnám venni, nem gond. De lehet, hogy előtte bérelni kéne, tudom-e csinálni? Én is olyan diétára gondoltam, amit Ő végez. Cukrot elhagyni egyszerü számomra, de a kenyér már kicsit nehezebb.
2016. aug. 5. 08:56
 17/74 anonim ***** válasza:
100%
A 45 éves 90kg-os is számolja a szénhidrátot, fehérjét és zsírt... pot azt csinálja, amiről a cikk szól.
2016. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:
A kalóriát én is ismerem. Nagyon sok élelmiszernek tudom fejből is, hogy tiz deka valamiben mennyi kalória van. De nem tudom a szénhidrátot, és a zsirt sem. Látom a terméken feltüntetve az értéket, de nem tudom, mennyit szabad megenni a fogyáshoz, mig a kalória ezer-öt körül legyen.
2016. aug. 5. 09:42
 19/74 anonim ***** válasza:
100%

Megehetsz te kenyérből meg salátából is 1500kcalt, csak közben a fehérje hiánytól leépülnek az izmaid,az omega 3 hiánytöl meg az érrendszered.

Én 130kg-al indultam és most 80 alatt vagyok és hidd el, ha már az elején csak a kifogásokat keresed, meg azt mondogatod, hogy te ehhez nem értesz... akkor nincs az egésznek semmi értelme.

2016. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 Cortez70 ***** válasza:

Nem elég a kalóriaszámolás. Elegendő fehérje is kell.

46 leszek októberben és ezt a formát tartom.

[link]

2016. aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!