Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 59 éves túlsúlyos nő vagyok....

59 éves túlsúlyos nő vagyok. Most megint hiztam. Van valami olyan eszköz amit itthon tudnék sportolásra használni? Vagy nekem már annyi?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:
Ellipszis 10 perc, bicaj 25-30. Gyaloglás 1-2 óra naponta. És jelentem, még mindig állok a 110 kg-on !!!. A makrók annyiban változtak, hogí 1600 kalória lett, fehérje maradt 80 g, ch 200, és a zsir maradt 50 g. Az emelést diatetikusok ajánlották, mert éhezik a szervezetem, és azért stagnálok - szerintük. Ez a legrondább szó a világon - stagnálás.....
2017. máj. 11. 16:26
 72/74 anonim válasza:
Én vagyok a kérdező !! Csak másik gépen irok. Hát a stagnálás megmaradt 110 kg-on. Akkor azt a tanácsot kaptam, hogy emeljek egy kicsit a kalórián, és a makrókon, mert akkor nem fog éhezni a szervezet, és nem raktároz majd. Lehet, feljön 3-4 kg, de majd ha hozzászokom, ujra beindul a fogyás. Na ennek két hónapja is elmult. A kiló feljött, majd ott maradt. 115 kg vagyok. Nem mozdul ez sehova. 1700 kalória 70 zsir, 170 ch, 110 fehérje. 185 cm. magas vagyok, és már 63 éves. Már ugy vagyok vele, hogy a 110 kg-os stagnálásom sirom vissza. Ez van ! Köszi a válaszotokat.
2020. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim válasza:
72%
Irtam privátba Corteznek is, de most hallottam, hogy meghalt. :(
2020. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:

Látom kiemelted a kérdést, szívesen emlékszem vissza erre a kérdésre, sajnos összevesztünk ez alatt a kérdés alatt Cortez bácsival, aki nemsokkal később meghalt hasnyálmirigy rákban...

Én akkor megfogadtam, hogy szarok az egészséges életmódra, nem jelent semmit, ha az aki 20 éve betart minden őálltala egészségesnek vélt dolgot, 43 évesen meghal hasnyálmirigy rákban...


Azóta eltellett egy pár év, és 2021 elejen el is jutottam arra a szintre, hogy már mocskosul szarul éreztem magam a bőrömben... régen nem sportoltam semmit, és hát elég sok edességet zabáltam.

Nemrég elértem a 120kg-ot, 2016 ban 85 voltam mikor kiírtad ezt a kérdést.


3hónapja rendszeresen mozgok, egyellőre napi 1 órát szobabiciklizek, 1hónap alatt lement a súlyom 10kg-ot, azóta viszont csak stagnál... viszont a közérzetem remek... ahhoz képest legalábbis amilyen 3 hónapja volt...

Régen betartottam a testépítő étrendet, mindent úgy csináltam ahogy a nagy könyvben meg van írva... de cortez halála teljesen elbizonytalanított... már nem hiszek a mesékben, abban, hogy létezik egészséges táplalkozás.

En jelenleg az intuitív táplálkozásban hiszek, valamint a böjtben. Ezeknek látom értelmét és tapasztalom is pozitív hatásaikat.


Böjtről:

[link]


Intuitív táplálkozásról:

[link]


Többi videói alatt is érdemes böngészgetni.

2021. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!