Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el konditerembe...

Hogyan kezdjek el konditerembe járni? 18L (részletes+kép)

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni is, és izmokat is építeni. Nem olyan szálkásat, hanem vastagabbakat.

Az okj-s suli közelében, ahova járni fogok, találtam egy jónak tűnő edzőtermet [link] ahol sokféle lehetőségről olvastam, pl a csoportos órák keretében [link] orafajtak.html de írták, hogy személyi edzőik is vannak, igaz, 10óra-45e ft-ért, arányban... Nem tudom ez egyébként más helyeken mennyi, sosem voltam ilyen helyen.

Olvastam a sárga kapszulát, meg a [link] cikkeit szoktam olvasgatni, de ettől még a gépeket persze nem tudom használni, és egy edzéstervet sem tudok biztosan összeállítani, ezért gondoltam személyi edzőre.

Eddig korcsolyáztam, kosaraztam,aerobicoztam, röpiztem, úsztam, futottam, boxoltam, és harcművészeteket is kipróbáltam, de hiába is érzem jól magamat ezek közben, nem nézek ki úgy, ahogy szeretnék. Szóval most akarok vmi olyat, amivel tényleg jól fogok kinézni.

[link] szeretnék így kinézni, mint ő, mm a teste nagyon tetszik (görgessetek lejjebb az egész alakos képekért, a "továbbiak betöltése"-vel) de a későbbiekben valami komolyabbat is akarok:

[link]

[link]

[link]

Nem tudom, hogy az ilyesmi könnyebben menne, ha pl azokból az edzésekből válogatnék, amik a csoportos órák keretében érhetőek el, vagy pedig a sima kondi lenne e a célravezetőbb?

Most így nézek ki:

(65 kg vagyok és kb 170 felett kicsivel)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És még két apróság, szerintetek, ha most tetováltatok, akkor az ki fog nyúlni, v legalábbis csúnya lesz, mikor már kinézek majd valahogy? Csak mert a karjaimra, kulcscsontomra lenne egy folytonos kígyós ábra, és őszintén szólva nem egy tarajos gyíkra gondoltam, amiből elhízott varánusz lesz "nagykorában", ha lesznek szebb izmaim... bár teóm még javasolta a csörgő kígyót, h annak a farka végén a csörgő ugye nagyobb, de nem tudom, nem egy gyerekcsörgő van annak a szegény állatnak a testén, szóval nem az igazi az sem :'D XDDDDDDD Most komolyan, várnom kellene ezzel?


Köszönök minden építő hozzászólást :)



2016. aug. 26. 00:51
1 2 3 4
 21/38 donmogyoróscsirke ***** válasza:
A jó étrend kulcsfontosságú, egyetértünk. Porokat és semmi ilyesmit nem szeretek személy szerint ( más azt csinál amit ahogyan óhajt) De továbbra is fenntartom, hogy otthoni edzéssel is lehet eredményeket elérni. Természetesen nem olyan volumenűeket mint egy konditeremben, de ez pedig abszolút egyén, egyéni cél függő. De hogy javítsak magamon mielőtt tényleg hülyének nézel: Nagyobb izomra, valamint a nagyobb tömeg tónusosabbá tételére a kondi a legalkalmasabb. De valakinek elég csak az, hogy (akkor nevezzük nem-kondisnak) nem-kondishoz képest jó erőben, és formában van. Aki pedig többre vágyik, elmegy a terembe, és célnak megfelelően többet is dolgozik az ügyön. :)
2016. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Cortez70 ***** válasza:
Ja, kinek mi az izmos. Én magamhoz viszonyítok. Amúgy nézd meg, hogy a kérdező milyen akar lenni, milyen formákat linkelt be. Na olyan nem lesz otthoni edzegetéssel, ha csak nem vesz meg mindent: sok súly, guggoló állvány, stb. Meg otthon nincs senki aki rànézzen, hogy jól csinálja-e, kijavítsa, tanácsot adjon.
2016. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Ment a zöld kész, ezeket alátámasztom.
2016. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Es lefotozza a szemelyijet, de eeeeedes :D az egyik legcukibb dolog, amit a gyiken lattam eddig :D


A poroktol nem kell felni, szakiranyu diplomaval mondon/mondjuk ezt. A belana nevu felhasznalo meg nagyon nem okos.


Erdemes terembe menni, a kezdetekben akar egy szakerto edzo segitseget kerni a gyakorlatok helyes vegrehajtasanak megtanulasahoz. Sajnos otthon videorol nezve nem jo, mert ugye nincs senki aki kivulrol lassa, es javitsa, plane ha van valami egyedi szemelyes problemad valamivel (nekem pl a bal vallam furan viselkedik).


Az instagramos csajon semmi kulonoset nen latok a sminkjen kivul.

Es azt aruld mar el legyszi, hogy ha egy csaj az alakjat akarja megmutatni, miert csak a hasarol csinal 738295 kepet kulonbozo szogekbol? :D


Ha gondolod majd irj privatban, holnap valaszolok, es hallgathatsz Cortezre is, okos es segitokesz ember, csak kicsit hirtelen haragu :D amennyi idiotat latott, nem csodalom.


24/F

(W)

2016. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%

"tegyél már fel képet". Biztos tudna feltenni sok ember képet, te miért nem teszel fel.? Annyira ne legyél már beképzelt.

Lehet hogy itt vered a nyálad mert már te beszedted a porokat és piszok izmos vagy de a leírásod alapján nem vagy valami ész ember. Áruljad itt , meg csinálj reklámot a szar műanyagoknak. Majd lesz egy idő mikor szarni se tudsz kimenni , úgy össze fogsz esni. Persze addig te vagy ti vagytok itt a császárok. Mindenki hülyegyerek aki nem eszi ezeket a műanyagokat, porokat szerintetek. Nem biztos ez hogy amit állítassz az úgy van. Most lehet piszokul kivagy combosodva, de majd szarrá fog neked is menni a szervezeted. Mert ezt nem lehet büntetlenül csinálni. Ha még eddig nincs bajod , majd lesz. Ez a sok tápszer, meg ki tudja mi . Amit laboratóriumba kisérleteznek ki. Mert azt senki nem tudja hogy hosszú távon mennyire káros , nagy mennyiségbe. Az biztos hogy jó oldala is, de hogy mennyi a káros anyag benne , azt nagyon titkolják. Vagy egyszerűen nem tudják, nem akarják tudni. Mert ez is mint sok más dolog csak a pénzről szól. Ez is megdől vagy már megis dőlt , ugyan úgy mint a fogyókúrás tabletták, porok csoda hatása. Csak kizárólag a pénz mozgatja ezeket a dolgokat. Eredményeket meg könnyű kreálni, mutogatni . Vagy úgy van vagy nem. Bármilyen fényképet, fotót lehet manipulálni. Mégegyszer leírom, biztos lehet benne jó dolog is , csak hogy mennyi a káros benne azt még senki nem tudja. Majd 10-20 év múlva kiderül. Pont úgy mint a szépészeti szerekről. Azt is ha valaki kicsit használja jó dolog. De abba is bele kényszerül hogy minél többet kenjen magára mert csak úgy van látszata. Azt is hogy aki sokáig, sokat használta tönkre ment az arca teljesen. Már smink nélkül ki se mer menni az utcára. Na szerintem pont ezt lehet majd ezekkel a csodaporokkal is elérni. Meg arról már meg oszlanak a vélemények hogy kinek tetszik ez a piszok izmos test. Egye aki akarja de ne hogy már mindenki hülyegyerek legyen aki nem ezt figyasztja , vagy valami ellen véleménye van ezekről a senki által nem ellenőrzött dolgokról. Úgy hogy cortez te is vegyél visszább a nagy arcodból. Te ebből élsz biztos de találj más fajta reklámot magadnak. Persze tudom a piac, a pénz nagy úr de nem minden áron. De azért tehetsz fel képet magadról, arról a magad által sugallt szép testedről. Nyilván piszokul büszke vagy magadra , de amiért nem az eszedre vagy büszke. Az írásod alapján erről nem , vagy nincs mit beszélni. Kár ilyen nagy arcnak lenni.

2016. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Andi80018 ***** válasza:
100%

Jenő terméről jókat hallottam, szerintem az király lesz. Fogadj edzőt, mert még mindig jobban jársz, ha kifizetsz neki x összeget, mint hogy asse tudod, merre vagy arccal hónapokig.

Nagy súlyokkal eddz, mert csak úgy lesz eredmény, elég keményen kell folyamatosan gyúrni, hogy legyen is eredménye, szóval nem kell félni, hogy egy hét után rád ragad 10 kiló izom.

Azt a gyíkot vagy mi a francot ignoráld, és biztos lebeszélnélek, ha én lennék az anyád. :-) Tök felesleges elrondítani magad. Ja, és amit Cortez írt, értrend, nagysúlyos, intenzív telefon-babrálás nélküli edzés. Én a helyedben addig edzenék edzővel, míg biztosra nem tudom a gyakorlatokat.

2016. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Cortez70 ***** válasza:
25, te sík hulye vagy. Azt irtam kis gyökér, hogy vitamin kell és más nem ha jó az étrend. Fehérjepor akkor kell ha nincs meg kajából. Baja nem lesz tőle. 46 éves vagyok, 31 éve edzem, nekem van itt a legnagyobb tapasztalatom. Ja, és élelmiszermérnök is vagyok, szóval értek is hozzá. Nem ebből élek, nem árulok tápkieget, baromságokat írsz. Kis hulye.
2016. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Cortez70 ***** válasza:
Amúgy meg az OÉTI ellenőrzi a tápkiegeket, nem kell keverni a koxal. Aki nem ért hozzá az ne ugasson bele.
2016. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Andi80018 ***** válasza:
Egy okoskodó kis p..öcsnek mindig magyaráznia kell valami ökörséget egy kisregényben. Meg hogy jönnek ide az arckrémek, amikor az nem kaja... :-D Amúgy meg a betegségek kiváltó okai nagy részben pszichések, semmi köze a fehérje porhoz, a vitaminokhoz. Stressz, kialvatlanság, szorongás, stb. Attól, hogy valaki turmixot iszik, még semmi baja sem lesz, csak nem költ el annyit kajára, ennyi. Ez is kaja.
2016. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Andi80018 ***** válasza:
Egyébként pedig ne gondold, hogy a szalámi, a kenyér, vagy bármi más sokkal tisztább, mint a fehérje. Honnan tudod, hogy te is mennyi szar eszel meg?
2016. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!