Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el konditerembe...

Hogyan kezdjek el konditerembe járni? 18L (részletes+kép)

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni is, és izmokat is építeni. Nem olyan szálkásat, hanem vastagabbakat.

Az okj-s suli közelében, ahova járni fogok, találtam egy jónak tűnő edzőtermet [link] ahol sokféle lehetőségről olvastam, pl a csoportos órák keretében [link] orafajtak.html de írták, hogy személyi edzőik is vannak, igaz, 10óra-45e ft-ért, arányban... Nem tudom ez egyébként más helyeken mennyi, sosem voltam ilyen helyen.

Olvastam a sárga kapszulát, meg a [link] cikkeit szoktam olvasgatni, de ettől még a gépeket persze nem tudom használni, és egy edzéstervet sem tudok biztosan összeállítani, ezért gondoltam személyi edzőre.

Eddig korcsolyáztam, kosaraztam,aerobicoztam, röpiztem, úsztam, futottam, boxoltam, és harcművészeteket is kipróbáltam, de hiába is érzem jól magamat ezek közben, nem nézek ki úgy, ahogy szeretnék. Szóval most akarok vmi olyat, amivel tényleg jól fogok kinézni.

[link] szeretnék így kinézni, mint ő, mm a teste nagyon tetszik (görgessetek lejjebb az egész alakos képekért, a "továbbiak betöltése"-vel) de a későbbiekben valami komolyabbat is akarok:

[link]

[link]

[link]

Nem tudom, hogy az ilyesmi könnyebben menne, ha pl azokból az edzésekből válogatnék, amik a csoportos órák keretében érhetőek el, vagy pedig a sima kondi lenne e a célravezetőbb?

Most így nézek ki:

(65 kg vagyok és kb 170 felett kicsivel)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És még két apróság, szerintetek, ha most tetováltatok, akkor az ki fog nyúlni, v legalábbis csúnya lesz, mikor már kinézek majd valahogy? Csak mert a karjaimra, kulcscsontomra lenne egy folytonos kígyós ábra, és őszintén szólva nem egy tarajos gyíkra gondoltam, amiből elhízott varánusz lesz "nagykorában", ha lesznek szebb izmaim... bár teóm még javasolta a csörgő kígyót, h annak a farka végén a csörgő ugye nagyobb, de nem tudom, nem egy gyerekcsörgő van annak a szegény állatnak a testén, szóval nem az igazi az sem :'D XDDDDDDD Most komolyan, várnom kellene ezzel?


Köszönök minden építő hozzászólást :)



2016. aug. 26. 00:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

25, lenyomsz egy ilyen buta nepi hiedelmeken alapulo gyuloletbeszedet es te beszelsz eszrol? Lul.

Amugy en is elelmiszermernok vagyok :D

2016. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
88%

#25-nek:


Tudod semmi gond azzal, ha te ezt így gondolod, de súlya csak akkor lesz a szavaidnak, ha itt mindenkinél többet értél már el. És az a helyzet, hogy azok akik tényleg sokat értek el bármilyen sportágban, nem fontos hogy testépítés legyen (úszók, tornászok, stb.) ugyanúgy tudják, hogy egy adott szint után szükséges kiegészíteni a táplálkozást a céljuknak megfelelően.

És ezután nyilván lehet azt mondani, hogy persze mert a nagy tápkieg. cégek pénzelik őket. Igen, és? Ha már úgyis használnak vitamint, proteint miért ne köteleződhetnének el egy cégnél, aki még pénzt is ad nekik azért, amit alapból is csinálnának?


Valószínűleg te is összeesküvés elméleteken nőttél fel, de megnyugtatlak a világ nem olyan gonosz hely. Többen akarnak jót, mint rosszat. A tápkieg. gyártóknak is érdekük, hogy egészséges dolgokat gyártsanak, különben ki venné meg...

2016. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Míg nem voltam itt, jól összekaptatok ^^"

De persze értem én a különböző nézőpontok szemben állásást.


Én úgy vagyok vele, hogy biztosan az étrendemmel van a gond, vagy sokat eszek, nem tudom, de valami a kajával.

Azért nem mertem eddig ilyeneket szedni(fehérje por, meg egyéb kiegészítők), mikor versenyre készültem, és súllyal edzettem, akkor sem, mert nagyon féltem, hogy meghízok tőle(még jobban :DDDD) szóval ja, nem attól félek, hogy "úristen , mi van benne", mert szerintem másban is lehet rossz dolog, egy ellenőrzött termében meg csak nem... Hanem attól volt gondom, hogy amennyiben finom(és én tuti csokisat kérek, vagy epreset, mert azt szeretem), akkor tele fogom enni magamat vele, és nem egy pohárral iszok majd meg belőle, hanem 2 literrel... Szóval szerintem ez olyan mint bármi más, ehetsz belőle, csak ne annyit, mint én :D

Meg én amúgy is ilyen "pohár vízre ránéz, hízott 5 kilót" típus vagyok...


A képeken, amiket magamról feltöltöttem, nem tudom mennyire látszik ugyan, de a hasam nem hájas nagyon :D elég kemény, jól bírom a karatén a verekedéseket, ha befeszítem, tökéletes pajzs, csak most értitek, jobban akarok kinézni.

És igen, tényleg NÉZZÉTEK MEG azokat a linkeket, amiket küldtem, mert nem szálkás izmokat szeretnék, hanem olyan erősebb fajtát, ahol gömbölyű a vállam, kockás a hasam, deltás a hátam és hasonlók...

Szerintem ez nem az ugrálós edzésekből lesz, de függetlenül ettől, én nagyon jónak tartom őket, csak most ugrálhatok én 3 órát, ha nem fáradok el tőle, és csak az utolsó 10 percben érzek valamit. (Ilyenkor mondja a senseiem, h innen indul a számolás :'D ) Szóval kemény, csak attól függ hogy csinálod.


Úgyhogy én ilyen világbéke párti vagyok(jobb napjaimon), de ez alkalommal tetszett a vita, mert részletesen leírtátok az egészet, amire kíváncsi voltam *.* Köszönöm!

És a nem vitázóknak is köszönöm!! Nagyon kedvesek vagytok mindannyian, hogy leírtátok, hogy kezdjek neki. Ebből kondi lesz, és akkor megyek edzőhöz, meg mondjuk egy nap edző, elmondja mit kell, és kövi napokon egyedül próbálom meg :) Majd konzultálok vele, és akkor egyedül is haladok, de ott is lesz, hogy felügyeljen :) és szerintem megkérdezem, mit egyek :D mert valahogy tényleg nem jó így, ahogy most van :)) a kiegészítőket meg, ha nem tudom az alap kajámmal bevinni a vitaminokat, meg szükséges tápag-okat a megfelelő %-ban, majd mellékelem a kajámhoz.

Szerintetek ez így jó lesz?


Köszönöm mindenkinek még egyszer!! :)))

2016. aug. 26. 13:21
 34/38 Cortez70 ***** válasza:
Azok pont hogy szálkás formák. A szálkás nem azt jelenti, hogy vékony, hanem azt, hogy kevés a testzsír. Egy 120 kilós testépítő is szálkàs a versenyen. Vágod?
2016. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Igen-igen, vágom :D tudom h előtte, mm verseny előtt van szálkásító étrendjük is, hogy jobban látszanak az izmok(legalábbis ezt hallottam)


Rosszul fogalmaztam akkor, arra gondoltam, hogy nem vékony akarok lenni, hanem izmos és vékony, az inkább a karcsú kategória talán... mert ugye másképp néz ki az, aki edz, és másképp aki csak diétázik? egyszer láttam erről képet. két nő volt, mindkettőnek lapos hasa volt, de amelyik edzett, annak sokkal inkább vékony dereka volt, megvolt neki a homokóra...


szóval erre gondolok, hogy tónusosabb, látványosabb izmokat szeretnék, nem olyan vékony kis izmokat, ami nem jelent erőt

2016. aug. 26. 20:26
 36/38 Cortez70 ***** válasza:
Rosszul írtad akkor.
2016. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
És van rá vmi egy szóval? Arra, amit én akarok? :)
2016. aug. 26. 21:12
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Van.Fitnesz modell off szezon test.Vagyis az a fajta bombázó alak amilyeneket a képregényekben rajzolnak a szuperhős nőknek:).
2016. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!