Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el konditerembe...

Hogyan kezdjek el konditerembe járni? 18L (részletes+kép)

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni is, és izmokat is építeni. Nem olyan szálkásat, hanem vastagabbakat.

Az okj-s suli közelében, ahova járni fogok, találtam egy jónak tűnő edzőtermet [link] ahol sokféle lehetőségről olvastam, pl a csoportos órák keretében [link] orafajtak.html de írták, hogy személyi edzőik is vannak, igaz, 10óra-45e ft-ért, arányban... Nem tudom ez egyébként más helyeken mennyi, sosem voltam ilyen helyen.

Olvastam a sárga kapszulát, meg a [link] cikkeit szoktam olvasgatni, de ettől még a gépeket persze nem tudom használni, és egy edzéstervet sem tudok biztosan összeállítani, ezért gondoltam személyi edzőre.

Eddig korcsolyáztam, kosaraztam,aerobicoztam, röpiztem, úsztam, futottam, boxoltam, és harcművészeteket is kipróbáltam, de hiába is érzem jól magamat ezek közben, nem nézek ki úgy, ahogy szeretnék. Szóval most akarok vmi olyat, amivel tényleg jól fogok kinézni.

[link] szeretnék így kinézni, mint ő, mm a teste nagyon tetszik (görgessetek lejjebb az egész alakos képekért, a "továbbiak betöltése"-vel) de a későbbiekben valami komolyabbat is akarok:

[link]

[link]

[link]

Nem tudom, hogy az ilyesmi könnyebben menne, ha pl azokból az edzésekből válogatnék, amik a csoportos órák keretében érhetőek el, vagy pedig a sima kondi lenne e a célravezetőbb?

Most így nézek ki:

(65 kg vagyok és kb 170 felett kicsivel)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És még két apróság, szerintetek, ha most tetováltatok, akkor az ki fog nyúlni, v legalábbis csúnya lesz, mikor már kinézek majd valahogy? Csak mert a karjaimra, kulcscsontomra lenne egy folytonos kígyós ábra, és őszintén szólva nem egy tarajos gyíkra gondoltam, amiből elhízott varánusz lesz "nagykorában", ha lesznek szebb izmaim... bár teóm még javasolta a csörgő kígyót, h annak a farka végén a csörgő ugye nagyobb, de nem tudom, nem egy gyerekcsörgő van annak a szegény állatnak a testén, szóval nem az igazi az sem :'D XDDDDDDD Most komolyan, várnom kellene ezzel?


Köszönök minden építő hozzászólást :)



2016. aug. 26. 00:51
1 2 3 4
 11/38 donmogyoróscsirke ***** válasza:
38%
Fú 1-2 kommentet át is görgettem néha a hajam égnek áll :D Ne érdekeljen hogy beszólnak hogy minek tetkó stb. Viszont szerintem várj még vele kicsit amíg nem éred el a kívánt alakot. Nagy baj nem lesz belőle ha korábban csináltatod meg ( értsd: nem fog atom szét nyúlni, vagy láthatatlanságig zsugorodni). Viszont a konditerem.. Hm.. Nem vagyok ellene, de mindenkinek javasolni szoktam, hogy előbb saját súlyos edzéssel kezdjen. Jobban erősödik tőle a tested, idegrendszered, és általában ebben vannak olyan gyakorlatok is, amik 6x természetesebb mozdulatok. A kondi kimondottan arra van kitalálva a gépeivel, hogy másképp sokkold a tested, hogy fejlődjön, de erre általában olyan embereknek van szüksége, aki már a fizikai határainál tart, és szeretné átlépni azt. Valószínűleg amíg nem vagy egy szinten, úgy is maximum lájtos súlyokat használnál, esetleg futópadot, de ilyeneken meg tudsz spórolni ha otthon kezdesz neki. 1-2 otthon edzés, utána kondi ha még kívánsz a formáidon alakítani. Ez csak javaslat, nem hittérítés és szentírás. Sok sikert kívánok! (Privátban bármikor elérsz ha lenne kérdésed)
2016. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 donmogyoróscsirke ***** válasza:
*1-2 ÉV, lemaradt, nincs szerkesztés gomb.. Bocsi :D
2016. aug. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
13%
Kár lenne elveszítened a nőiességet. Bár ha te izmosodni akarsz, megteheted. Csak ne ilyen porokat szedj mert idővel nagyon nagyon megfogod bánni. Az biztos hogy ezeknek a szaroknak van látványossága. De életed végéig úgyse szedheted. Tönkre teszi a szervezeted, főleg a máj, vese. Sima sporttól otthon is elérheted amit akarsz. Persze itt aki ezeket javasolja az abból él , neki ez megélhetés kérdése. De amúgy neked elég jó az alakod, nőies szép. Kis torna és semmi több.
2016. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 Cortez70 ***** válasza:
Idióták. A konditeremben nem csak gépek vannak, hanem szabad súlyok is. Otthoni bohóckodással szart sem értek el. Nem kell beleszólni ha nem értetek hozzá.
2016. aug. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 donmogyoróscsirke ***** válasza:
0%
Kedves Cortez, én / mi se szóltuk le a te hozzászólásod. Igen valóban nem csak gépek vannak a kondiban, annyi különbséggel, hogy a szabad súlyos edzéshez való csekély eszközt elég 1x megvenni otthonra, és nem kerül havi bérleti díjba. Valamint az otthoni edzést sem épp nevezném bohóckodásnak. A streetworkout / fegyencedzés / sajátsúlyos edzésnek is megvannak a maga szépségei, előnyei, hátrányai. Én segíteni jöttem a hölgyet, nem leállni vitatkozni. Úgy is azt a tanácsot fogja követni amelyiket ő látja jónak. Szép napot.
2016. aug. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 Cortez70 ***** válasza:
Fingod nincs a testépítéshez kisgyerek. Ha lenne akkor nem kérdezgetnél a fórumon. Szart sem leszel izmos fegyenccel. De tegyél fel kepet mennyire lettel izmos.
2016. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Nem kérdezgetnék.. kisgyerek.. Tény hogy eddigi utamból csak 21 évet tettem meg, de ennyi idős fejjel is váltig állítom, hogy minden egyes nap lehet valami újat tanulni. Sehol nem állítottam hogy mester lennék, csupán eddigi tudásom szerint próbálom segíteni az embereket. Azt hogy a személyeskedés hogy jött ide, amikor veled szemben semmi rosszat nem állítottam, azt már végképp nem értem. (Nem mellesleg érdekesnek tartom hogy valószínűleg év tizedekkel idősebb vagy nálam, mégis vitázni állsz le egy "gyerekkel")
2016. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Cortez70 ***** válasza:
Bárkivel vitázok, ha baromságokat ír.
2016. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Az a baj hogy az internet bő 80%-a csak baromság :D
2016. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Cortez70 ***** válasza:

Igen, ezért nem kell még nekünk is tovabbi hulyeséget írni. Pl veszélyes porok, otthoni bohóckodás videora, stb.

Jó eredményekhez kemény nagy súlyos edzés kell és jó étrend.

2016. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!