Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék hasról fogyni?

Hogy tudnék hasról fogyni?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és most nyári szünetben felszedtem magamra egész nagy tömeget.81 kg vagyok és 170 cm.Ez a hízás legfőképpen a hasamon látszik.De ott nagyon.Szeretnék lefogyni, de nem tudom hogyan.A felüléstől mindig megfájdul a hátam.Tudom, hogy valamit valamiért, de ha tudtok más módszert, ami esetleg nektek segített, azt kérlek írjátok le.

2015. szept. 4. 20:30
 1/6 anonim válasza:

NO cukor,NO fehér liszt,NO üdítő!


Sport és szex is segít!

2015. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tegyél a hátad alá párnát. Úgy próbáld meg. Nem muszáj sokat, de azt a keveset amit csinálsz jól csináld. A hasadat hosszú ideig tartsd befeszítve. :)
2015. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek.

Kulon az elsonek: Hmmm majd kiprobalom :D

2015. szept. 5. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért híztál el? Azt kéne megváltoztatni.

Helyi fogyás nincs, nem te döntesz, milyen ütemben, mértékben, helyről fogysz.

Hasizom erősítése nem jár a hasi zsír csökkenésével, az izomépítés.

Felülés egészségtelen, a hasprés a jó, az nem terheli a gerincet.

2015. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát naponta órákat is tudok a gépnél ülni. Szerintem ez a baj. De nem edzettem semmit. Ezért gondoltam, hogy ha megtartom ezt a sok gépezési szokásomat és mellette elkezdek valamit csinálni, hátha elindul a fogyás...
2015. szept. 5. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi, en is ennyi vagyok :) 13 eves lany 165 cm es a sulyunk egyezik, ugyhogy semmi baj veled! ;)
2015. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!