Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fenék erositesnel miert csak...

Fenék erositesnel miert csak a guggolas novel?

Figyelt kérdés

Ezektol a gyakorlatoktol allitolag csak kisebb lesz a fenekem es kemenyebb:

-negykezlab megtamasztom magam es emelgetem a labam

-ugyanez, csak oldalra emelgetem, mint mikor a kutya pisil

- oldalt fekszek, behajlitom a labaim derekszogben, es ugy emelgetem


Mindenki csak a guggolast es kitorest ajanlja nagy sullyal, pedig nekem a fentiek is nagyon megdolgoztatjak a fenekizmomat, izomlazat is okoznak, foleg hogy labsullyal csinalom oket.

Megis, pl Rubint Reka ezt szokts csinalni, es neki kicsi kemeny izmos feneke van, pont ami nekem NEM tetszik.

Akkor ezektol nekem is olyan lesz?

Ha igen, miert?



2017. ápr. 25. 17:54
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
100%
Az ilyen lábemelgetéstől nem lesz izomnövekedés ha kis súllyal vegzed. Az izmok növeléséhez nagy terhelés kell, amivel nem tudsz nagy ismétlésszámmal edzeni. Nem lesz kisebb a feneked ettől, hiszen nincs helyi zsírégetés. Csak nem lesz nagyobb. Nagy súlyos guggolas, kitörés és merev labas felhuzas az ami elég terhelést ad. Persze van még pár gyakorlat, pl csípőemelés hanyatt fekve súllyal a hasadon.
2017. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!