Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnátok segíteni nekem edzés és étrend terv kialakításában?

20 éves lány vagyok , nem gondolom , hogy rossz alakom lenne áltlában mindenki dícsér h milyen csinos , formás vagyok. Ezt nem a szorgalmamnak hanem a genetikának koszonhetem. Vékony alkat vagyok nem vagyok hízékony 165 cm 52kg. Viszont valamelyiknap feltűnt hogy eléggé elkezdtem narancsbőrösödni , meg elgondolkoztam , hogy kéne kicsit kondizni, ha nem is èpítés jellegűen legalább megtartani ezt az állapotot (azért ici pici feszesítés rám férne) Milyen edzés tervet ajánlanátok így teljesen "edzésszűzként" ? Valamint szeretnék az étredemre is oda figyelni. A lényeg , hogy fogyni nem akarok egy dekát se inkább 1-2 kg plussznak jobban örülnék . koszonom előre is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: edzés, étrend, mozgás, kondi

2017. jún. 13. 20:15  Privát üzenet  

A válasz
Szerinem nézz körbe a shopbuilder.hu-n, ott vannak etrendek és edzesprogramok :) aztan ha megvan a tipus, irj és segithetek kialakitani szemelyre szabottan :))

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. jún. 14. 20:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sikerülhet így lefogynom szeptemberig?
Megfelelő étrend illetve sport mellett mennyi idő mire eltűnik a narancsbőr?
El szeretnék kezdenie edzeni, hogyan kezdjek neki?
Protein shakek és ehhez hasonlók fogyasztása nélkül is lesz látható eredmény ha edzek?
16 vagyok,186cm 103.4kg, a bmi-m 29.9. A testzsír%-om ha, jól emlékszem 28% volt, az izom 36%. Hogyan fejleszthetném magam suli mellett? (rövidebb Edzés (tanulás miatt "rövidebb"), étrend)
Frank Medrano (calisthenics) étrendje, pl. heti vagy havi?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!