Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomlázam van mit tegyek? 14/F

Izomlázam van mit tegyek? 14/F

Figyelt kérdés

Pár hete lettem 14 éves és tegnap elmentem egy rendes fociedzésre.(eddig csak az iskolába jártam de az nem volt az igazi)

16-15 évesekkel voltam együtt és fizikailag nagyon megterhelő volt. Az edző mondta is nekem az edzés után hogy fizikailag le vagyok maradva és kell pár hét mire hozzászokik az izomzatom.most egy nappal az edzés után elég durva izomlázam van pedig vettem be c vitamint meg bekentem egy kenőccsel ami segíthet de nem múlik. Ezzel az a gond hogy holnap lesz még egy edzésem és nem tudom hogy izomlázzal menni fog vagy nem.



2017. aug. 24. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg kell várni, amíg elmúlik. Idióta dolog edzéshez nem szokott szerevezetre egy haladó edzést zúdítani. Holnap végezed úgy az edzást, ahogy bírod! Nem kell magad megerőltetni. Ez egyébként a haladókra is igaz. Nem az a jó edzés, ami után mozdulni sem tudsz.
2017. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!