Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El vagyok veszve a konditeremb...

El vagyok veszve a konditeremben (? )

Figyelt kérdés
Múlt héten sikerült rávennem magamat először, hogy elmenjek edzeni és vettem is bérletet. A teremben viszont nagyon el voltam veszve, nagyon zavart, hogy nincs semmi konkrét terv hogy miket is kellene csinálnom... Eddig néha edzegettem itthon, meg futogattam, de most tényleg oda szeretnék figyelni. Az étrendem rendben van, viszont fogalmam sincsen hogy hogyan kéne úgy elkezdenem edzeni, hogy legyen is eredménye. Nagyon örülnék ha tudnátok segíteni, mert sajnos személyi edzőre nincs pènzem. 18/L vagyok, kb 7-10 kiló zsír leadása lenne a cél és persze az izomépítés! Előre is köszönöm a hasznos vàlaszokat!

2018. febr. 4. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

ismeretlenül csak annyit tudok ajánlani, amit a google - kb 1000000 terv van fent

[link]

2018. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán az egyik legfontosabb tanács, hogy az edzőterem legnagyobb részére, amit a gépek töltenek ki, egyáltalán nincs is szükséged.


Szabad súlyok+erőkeret, meg egy pad az egyedüli amit használnod kell, guggolj, húzz fel, nyomj vállból, evezz, nyomj fekve, vagy tolódzkodj(ha nem tudsz, végezz könnyített változatot), és végezz egy karhajlítás variációt, ezek kellene, hogy az edzésed 80%-át képezzék.


Arról, hogy mekkora súlyokkal mennyi ismétlést és hogy hány sorozatban csináld, annyit kell tudni, hogy kb mindegy, csak mindíg csinálj egy picivel többet, mint amennyit előző edzésen volt, a.k.a. progresszív terhelés.


Ajánlom a rep goal system-et.

https://www.youtube.com/results?search_query=steve+shaw+rep+..


2-4 alkalommal eddz hetente, teljes testet.

Haladóként sem kötelező felosztani.

2018. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!