Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni súlyzós edzés?

Otthoni súlyzós edzés?

Figyelt kérdés
Ha otthon végzem el a súlyzós gyakorlatokat, akkor egyszer megállhatok a fejlődésben? Nincs sok súlyzóm, egy 3kg egy 7 és egy 10kg, 3 féle. Ezzel szoktam bicepszre, mellre, lábra és mindenre igazából. Egészséges is?

2018. júl. 16. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
+ 16/f nem akarok nagy izomtömeget, a jelenlegit akarom megtartani.
2018. júl. 16. 17:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a fő, hogy meglegyen a megfelelő terhelést. Nekem alig van vagy 42 kiló súlyom (persze mindenféle tárcsával, hogy bárhogyan összerakhassam, egykezes és kétkezes rúd), nem számítok rá, hogy bármit elérek, amíg elfogy, ez semmi se, pedig sem fiatal, sem férfi nem vagyok. Plusz később fekpad, keret, húzózkodó rúd is kéne, pár súlyzóval nem sokra mész.
2018. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van fekvepad
2018. júl. 16. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van 150 kilo tárcsám itthon teljesen kezdokent.Felhuzashoz-guggolashoz egy idő utan kelleni fog a sok súly + nem kell szetszerelgetnem a rudakat mindig,mert van elég tarcsa így mindegyikre.10 kilos súlyzó edeskeves lesz...Nem nezek ki kb sehogy,de 35 kiloval bicepszezek(tudom lofasz ez),szoval az a 10 kilosod biztos keves meg akkoris ha megakarod tartani a format :D Egy ketkezes rud + 70-80 kilo súly szerintem nem lenne rossz es akkor normálisan tudnál fejlődni is sok gyakorlatban.
2018. júl. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!