Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert nő a testsulyom a...

Miert nő a testsulyom a konditeremtol?

Figyelt kérdés
Csak egy hete jarok konditerembe de maris nőtt a testsulyom.Futok 30 perc korul,20 perc kerekpar, hasizom,hatizom es edzek a labamra es hatra.Az etkezesemre is odafigyelek nincs zsiros etel,cukros,feher kenyer helyett teljeskiorlesu es 5-6 utan este nem eszek max vlm gyumolcsot.Miert nohet a sulyom?168cm es 58kg most.es nott 2kg-ot.:(..15/L
2010. jún. 25. 17:40
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nem fogsz esetleg menstruálni?Mert akkor simán elképzelhető 2 kg plusz a víz visszatartás miatt.

Szerintem nyugodtan kondizz tovább,amúgy sem biztos,hogy csökkenni fog a súlyod,mert izmosodni fogsz.

2010. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mellette csinálsz valami olyan sportot ahol számít a súlyod? Ha nem akkor meg kit érdekel?:) A lényeg, hogy ha belenézel a tükörbe, akkor elégedett legyél az ott megjelenő alakkal:)
2010. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én évek óta 55 kg vagyok. Nyáron elkezdtem rendszeresen futni napi szinten, télen szüneteltem de azóta újra futok. Mostanában intenzíven napi 3,5 kilométereket, nyáron ez 6,5 volt. Szóval az összes nadrágomat kifogytam, mind lötyög a lábamon és a fenekemen, még az is ami feszült. Tehát szemmel láthatóan karcsúbb a lábam és kisebb a fenekem, ez alapján kevesebb kilónak kellene lennem. De nem. Pont 55 vagyok most is. Azért van mert amit leadsz zsírt ahelyett izmot építesz fel. Annak meg nagyobb a súlya, és emiatt ha nem is látszol "kövérebbnek", vagy akár pont hogy karcsúbbnak nézel ki, mint én is, attól még a tömeged nő. szóval nyugi. Folytasd tovább az edzést. Nem lesz semmi gáz. Ez normális dolog.

18/L

Ja és sztem a menstruáció miatti 2 kiló plusz kicsit meredek nem? Nem kötözködni akarok de az 5 év alatt amióta menstruálok soha nem tapasztaltam semmi hasonlót. És miért változna a vízháztartás olyankor? Csak én nem értem?

2010. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Menstruáció előtt a szervezeted visszatartja a vizet,de szerintem ezt minden nő tudja és tapasztalja is magán.Lehet valakinél 0,5 kg,de akár 2kg is.Én rendszeresen 50-51 kg vagyok,de menstruáció előtt,rendszerint 53kg!

Nem hiszem,ha egy hete jár kondiba és már 2 kg izmot növesztett magának!Mert az lehetetlen.

2010. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
most akkor 1 hét alatt felszedni 2kg izmot lehetetlen, de 3-5 napnyi menstruáció alatt a 2kg nem az?
2010. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hát gratulálok,ha valaki felszed egy hét alatt 2 kg izmot!(Y)

"Közvetlenül a menstruáció előtt: fokozott ingerlékenység, fáradtság, érzékeny mellek, puffadtság érzése, testsúly növekedés." És ez nem valós súlynövekedés,hanem a víz visszatartása.Ez a súly a menstruáció ideje alatt távozik is,tudod kipisiled.Nézz utána a dolgoknak,fontos,hogy tudd,hogy működik a szervezeted.

2010. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mondtam h nem lehet h így van. Csak nekem ez új, mert én nem tapasztaltam magamon soha h olyankor változna a súlyom. De kivétel erősíti a szabályt. Lehet itt pont én vagyok az:)
2010. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt pár kilóval változik a testsúlyod nem baj! :) Ezért ne keseredj el. A tested a víztartalmát változtatja. Ha keveset iszol, a tested visszatartja a vizet, és bevizesedsz, igyál sokat, napi 3 liter körül sztem csak becsúszik egy 15 éves lánynak.


Ha ez megvígasztal, én 1 nap alatt akár 8 kilóval is meg tudom változtani a súlyom, mivel rengeteg vizet iszom, és sportolás közben rengeteget izzadok. Ez teljesen természetes.


5-6 után a gyümölcsevés nem alegjobb ötlet, bár még mindíg jobb mint egy nagy szelet vajas kenyér. A cukorral az a baj, hogy az olyan szénhidrát, ami szinte egyből zsírrá alakul, az hízlal a legjobban.

2010. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy megértsd:

most hírtelen elkezdtél kicsit mozogni, többet izzadsz, több víz kell. De te ezt nm pótolod, ezért a szervezeted elraktározza a bevitt vizet, mert úgy érzékeli, hogy lecsökkent a bevitel, és felkészül a drasztikusabb csökkenésre.

Mondom, igyál több vizet, első pár napban sokszor jársz pisilni,amég kihajtod magadból természetes úton a fölösleges vizet, de utána beálla vízháztartás.

Előző voltam.

2010. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,lehet hogy a vizhiany miatt van mert napai max 2 l vizet iszom, de akkor ezt novelni fogom,remelem azert csokkenni fog a sulyom,mert ez a cel.:)
2010. jún. 28. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!