Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit visztek magatokkal...

Ti mit visztek magatokkal futás során, illetve miben viszitek?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni futni, de elég sok a cuccom.

Panelben élek, 3 db kulcs kell ahhoz, hogy bejussak a lakásba. Szeretnék vinni pár db zsebkendőt, pár szem cukorkát (olvastam neten, hogy jó ha van ez embernél valami szénhidrát, ha esetleg rosszul lenne), és akkor ott van még a telefon, mert azért ha van valami, csak tudjak már telefonálni valakinek, valami személyazonosító okmányt sem árt vinni, plusz a bérletet sem, ha olyan helyre megyek futni, ahova tömegközlekedéssel tudok eljutni.

Ti mit visztek magatokkal? Nekem a nadrágaim nem zsebesek, de ennyi minden bele se férne. Övtáska? Nem zavaró, ahogy "ugrál" az emberen futás közben?


Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. febr. 3. 22:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 6. 23:29
 12/15 A kérdező kommentje:

Egyébként nem értem, hogy miért kell kritizálni.

Azért kell a bérlet, mert nem akarok a betondzsungelben futni, szeretném kímélni az ízületeimet, és a legkzelebbi megfelelő futóhelyre bkv-val tudok eljutni. Személyi: én úgy tudom, hogy KÖTELEZŐ valamilyen személyazonosításra alkalmas okmányt hordanunk magunknál, arról nem is beszélve, hogy ha balestem van és nem vagyok magamnál/olyan állapotban, hogy beszélni tudjak, akkor is tudnak azonosítani (ezek elférnek egy kis irattartóban).

Zsepkendő kell, nem fogom az agyamig szívni az orrom, ha esetleg elkezdenék szipogni.

Telefont is - ne vigyek? Ha történik velem valami, senkit sem tudok értesíteni se semmi.


Egyébként nincs külön futónadrágom, és nem is tervezek venni, mikor van egy rakat melegítőm - amiknek nincs zsebe sajnos, mert nem fogok profi szinten futni, és nem csak futásból áll az edzésem, szóval felesleges még egy edzős nadrágot vennem.

2019. febr. 6. 23:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod, bár az utazós futás ellen szól, hogy akkor érdemes lenne váltóruhát vinned magaddal. Nem azért, hogy ne szagoljanak hazafelé úton az utasok, hanem futáskor beizzadsz, amíg hazajutsz viszont lehűlik addig a tested, és így a legkönnyebb összeszedni egy kis tüdőgyuszit, nyirkos ruhában.
2019. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy annyira nem is érdekel a dolog, meg nem akarsz áldozni rá... Eléggé túlkomplikálod :D

Problémás egy ember lehetsz :) Amúgy nézd meg a Decathlon honlapján, hogy milyen lehetőségek vannak kiegészítők terén. Bár halkan megjegyzem, hogy egy futáshoz való övtáska árából kijön egy olcsóbb futógatya is, szóval dupla haszon ;)

2019. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Bal kezemben a kulcs egy kenyelmesen nagy karikan a mutato ujjamon atfuzve amit csorgetek ha blokkolonak. :) Regi androidos telefon szinten a bal kezemen csuklo panton amivel Runkeeperrel rogzitem es nezem a futast. Jobb kezen 2 csuklopant izzadsagot torolgetni. 16km alatt nem viszek sem vizet sem ch-t semmilyen formaban. Fel maratonnal a viztarto (8dl) ov zsebeben van a ch zsele es a szolo cukor. Viszont mindig van nalam penz ha rosszul lennek plusz 8-10 zsebkendo ha nagyon ki kell raknom a bokorba, sosem tortent meg meg de volt mar eros inger.
2019. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!