Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem tornázni, naponta...

Elkezdtem tornázni, naponta 100 gugolás-állást és 50 felülést csinálok meg. Mennyi idő után fog látványosan vékonyabb lenni a combom és laposabb a hasam?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a zsírégetés 30 perc intenzív mozgás után indul be... Ilyen szempontból ezért jók az aerob sportok. Pl. futás.
2008. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Sajnos a futás az egyetlen amit nagyon de nagyon utálok.Akkor amit csinálok nem ér semmit?

azért köszi

2008. nov. 11. 19:15
 3/12 anonim válasza:
88%

Ezzel csak formálod a testedet! Fogyni nem fogsz, de azért jelentősen keményebb hatású leszel.

DE azt javaslom, hogy ne mindig csak 2 gyakorlatot csinálj, vagyis többféle hasizomgyakorlatot végezz, és a combidat is több módon formáld, úgy lesz igazán hatásos!

Amúgy szerintem 1 hónap kell a rendes hatásért...

Az étrendedre is figyelj, ha már tornázol, akkor legalább este ne egyél már...:)

Sok sikert, és kitartást!!!

2008. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajmár, soha nem tanulnak az emberek. Az éjszakai nem evős dolog egy baromság.


Amit te csinálsz attól nem fogsz fogyni, csak egy kicsit izmosodsz illetve elégeted a fölösleges kalóriákat, ezzel megakadályozva, hogy zsírszövet formájában felraktározódjanak benned, de a tested zsírszövete ettől az edzéstől nem fog megkarcsulni, a combod és hasad nem laposabb, hanem izmosabb, vastagabb lesz.


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__94..

2008. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszike a válaszokat mindenkinek!

Hozzáteszem Én mind emellett feleannyit eszek vagy még annyit sem mint korábban ma10. napja.Este már nem szoktam kajálni max egy almát.Az nem gond ha formásodom ettől de akkor mit csináljak hogy vékonyabb legyen a combom (persze futáson kívül)Lehetőleg otthon szeretnék mozogni!

Előre is köszi a válaszokat!!!

2008. nov. 12. 14:10
 6/12 anonim ***** válasza:

1. válaszoló honnan szede azt hogy a futás aerob sport meg honnan veszed hogy a futással fogyni lehet?

ez egy nagy hülyeség

2008. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

elozo valaszolo vagyok

csak annyit mondok: [link]

ha vanannyi eszed akko a tömegnövelő résszel nemfoglalkozol

2008. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nos, a futás csak az igazán edzett embereknél tekinthető aerob gyakorlatnak. Egy túlsúlyos embernél semmiképpen. De ha visszakérdez a kedves kérdező, akkor baszott elolvasni azt a kérdést amit belinkeltem neki az előző válaszomban. Na de nem baj. Aki leszarja a rendes válaszokat az már sajnos segíthetőségen túl van.
2008. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó,kultúráltabban is megmondhattad volna a véleményed,egyébként meg a belinkelt c
2008. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom,hogy ne csak ezt a két fajta gyakorlatot csináld,rengeteg fajta van még,vagy sportolj valamit,esetleg szerezz valamilyen dvd-t vagy könyvet,és nézd meg,mennyi fajta mozgás van még.



Utolsó válaszadó,kulturáltabban is leírhattad volna a válaszod,egyébként a link működik.

2008. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!