Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy tesiórán mezítláb (cipő és zokni nélkül) kellett tesiznetek? Ha igen, milyen okból? Általános alsóban, felsőben vagy középiskolában? Nálunk csak felszereléshiány esetén, és csak alsó tagozatban.

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 18:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%

#10

Nem én vagyok a kérdés feltevője, de nem kell ahhoz lábfétisnek lennie, hogy előjöjjön ez a téma.

Annak idején rettegtem attól, hogy mezítláb kelljen tornázni, mert megalázónak éreztem egy ilyen helyzetet annak ellenére, hogy a tornatanárok ezt inkább praktikus dologként és nem pedig büntetésként alkalmazták. Magukat védték le azzal, hogy nem engedték lógni, vagy zokniban tornázni a gyerekeket. Hozzáteszem, hogy amikor először esett meg velem, sokkal rosszabbra számítottam, mint amilyen valójában volt.

2019. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt olyan középsuliban, hogy otthon maradt a felszerelés, így maradt a mezítlábas tornaóra. Zokni nem volt rajtam, óra végére koromfekete volt a talpam :)
2019. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

#12


A mi iskolánkban nagyon tiszta, parkettás tornaterem volt, ahova még koszos tornacipőben sem lehetett belépni. A tesitanárok arra is figyeltek. Amikor valaki mezítláb tornázott, tiszta maradt a talpa.

2019. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
100%
Nálunk is nagyon tiszta a terem ezért sokszor megesik hogy zokniban kell lenni.
2020. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

#14


Nálunk is patyolattiszta volt a terem, de zokniban szigorúan tilos volt tornázni. Vagy tornacipő, vagy mezítláb. Ha valakinek nem volt tornacipője, a tornatanár azzal kezdte az órát, hogy kiküldte az öltözőbe és levettette vele a zokniját.

2020. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt az a patyolat tiszta a tornaterem, de koszos sem, olyan "elmegy, normális" volt. Zokniban mi sem tesizhettünk, lakkozott parketta volt, amúgy kosárpálya, és zokniban tényleg nagyon csúszott. Vagy volt tornacipőd rendes+tiszta, vagy ha nem, mezítláb is lehettél, de csak ha a tanár jó kedvében volt. Ha nem volt, leginkább karót kaptál. Kiskoromban nagyon szégyellős voltam, legszívesebben elsüllyedtem volna, ha mezítláb kellett legyek mások előtt. Pedig olykor kellett, mert még gyógytornára is jártam. Gerincferdülés. Kinőttem. A szégyellősséget is. Ma, ha nincs kedvem cipőt húzni, nyáron simán elmegyek itthonról mezítláb akárhova. Igaz, közben volt jó pár év harcművészet, ahol igencsak hozzászoktam. Sosem tudod, mit hoz az élet. :D
2020. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

#16


Érdekes amit írtál. Kisgyerekkoromban én is nagyon szégyenlős voltam, és rettegtem attól, hogy mezítláb kelljen tornáznom. Sok ember előtt nagy térben egyedül meztelen lábakkal a horror kategóriába tartozott nálam, s éppen ezért mindig kínosan figyeltem rá, mindig legyen nálam tornacipő. Aztán egyszer úgy adódott, hogy egy évfolyamverseny olyan napra esett, amikor nem volt tesióránk, így természetesen tornacuccunk sem. A tanárok a legkézenfekvőbb megoldást választották, így az egész osztálynak mezítláb kellett versenyezni. Először borzasztó volt, aztán később kifejezetten élveztem.

2020. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:
100%
Nálunk is van sokszor hogy zokniban kell lenni, úgy jobb is.
2020. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Gimnasztikánál mindig mezitláb voltunk, en speciel kötelet is úgy szerettem mászni, bár attól volt olyan tesitanárom, aki frászt kapott, pedig igazából nemnagyon használtam a lábam hozzá.

+ cselgancson is végig mezítláb voltunk.

2020. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
#19 Cselgáncs tesiórán volt vagy külön edzés?
2020. febr. 25. 16:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!