Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy tesiórán mezítláb (cipő és zokni nélkül) kellett tesiznetek? Ha igen, milyen okból? Általános alsóban, felsőben vagy középiskolában? Nálunk csak felszereléshiány esetén, és csak alsó tagozatban.

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 18:15
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

persze, úgy szertornáztam

20F

2020. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Alsóban minden héten egyszer a JUDO-terembe jartunk, és ott mezítláb kellett lenni a szőnyegen.


Amúgy játék közben (felsőben) volt lehetőség mezítláb játszani (pl focit), ha úgy kényelmesebbnek/jobbnak gondoltad. Kötelezően nem volt, emlekeim szerint.

2020. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez 9.-12.-ben volt csak opció, mert akkor szőnyeg volt a tornateremben.
2020. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
#23 Nálunk általános- és középiskolában is opció volt, mert parkettás tornateremben tesiztünk. Az opció nem is opció volt, hanem kötelező érvényű utasítás arra esetre, ha nem volt nálunk tornacipő, vagy volt ugya, de nagyon koszos.
2020. okt. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
100%
Ha nem volt tesicipő csak akkor
2020. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolában nálunk csak a szertornás lányok vettek részt mezítláb a tesiórán, a fiúknak kötelező volt a cipő. Én személy szerint sok olyan sportot űztem/űzök, ahol mezítláb lenni a dress code része, ezért sokkal jobban szeretek mezítláb edzeni, mint cipőben (rendszeresen szoktam a szabadban is, évszaktól függetlenül). Az emberek csak azért idegenkednek ettől, mert nincsenek hozzászokva, pedig ha valaki megszokja, akkor rájön, hogy sokkal kényelmesebb és egészségesebb így mozogni. Javítja a testtartást, és az immunrendszert is erősíti. Úgyhogy mindenkinek csak ajánlom, akit ez érdekel, hogy bátran álljon neki olyan sportnak, amit lehet mezítláb űzni, és javulni fog a közérzete és az egészsége.
2020. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
#26 Nálunk általánosban volt az, hogy a tornászlányok mezítláb, a tornászfiúknak pedig tornacipőben kellett tesizniük. A sima osztályokban nem volt ilyen szabály, ott csak akkor kellett levenni a zoknit, ha nem volt tornacsuka.
2020. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy mekkora hülyeség már, hogy csak fehér zoknit lehet tesire felvenni? Ezzel mit kompenzálnak a tesitanárok?
2020. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
28%
kedves kérdező Lány-/fiú ezt mért merült fel benned?!
2020. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
100%

A saját tesitanárom engedékeny volt, de egyszer bejött egy nagyon szigorú tanár helyettesíteni. Én pont nem vittem aznap cuccot, mert nem volt kedvem tesizni. Na, ő meg szépen beállított utcai ruhában. A cipőt nyilván le kellett vegyem, mert a kintivel nem lehet bemenni a tesiterembe. A zoknit is levettem, mert aznap ingafutás volt és nagyon csúszott volna a lábam forduláskor.

Hát, az lett belőle, hogy egy óriási szálka beleállt a lábamba a padlóból és utána úgy kellett tovább futkorásznom. Fene mód fájt közben, meg utána is napokig. Senkinek nem kívánom, maradandó rossz emlék lett belőle :D

2020. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!