Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy tesiórán mezítláb (cipő és zokni nélkül) kellett tesiznetek? Ha igen, milyen okból? Általános alsóban, felsőben vagy középiskolában? Nálunk csak felszereléshiány esetén, és csak alsó tagozatban.

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 18:15
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
87%
Iskolás voltam jó idő volt nem tartottam fontosnak a benti cipőt és nem is volt reggel be értem a suliba, tanár rám szolt vegyem át a benti cipőt, kérdeztem hogy minek nincs kint sár stb, mondtam azt is hogy nincs is már benti cipőm, közölte jó vegyem le a cipőm, egésznap az mezítláb kell lennem, más választás nem volt egésznap mezítláb voltam szünetben is.
2021. dec. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
84%
#31 Egész nap zokni nélkül lófráltál az iskolában?
2021. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 Domi 2000 válasza:
100%
Nálunk általánosban még szóltak érte, ha nem vittünk tornacipőt, és akkor természetesen mezítláb kellett lenni. Engem nem zavart, sőt élveztem. Így tanultam meg rúdra és kötélre mászni. Középsuliban meg már nem foglalkozott vele a tanárunk, így többen is tesiztünk mezítláb.Egyébként a lányok még sokkal többen, majd mindenki mezítláb volt.
2022. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
33 igen egész nap eleinte zavaró volt, de akkor szoktam rá arra hogy pl nyáron itthon akár udvaron is mezítláb legyek előtte eszembe nem volt hogy én csak úgy mezítláb járkáljak, így ezután töbször is volt hogy suliban mezítláb voltam, ennél akkor meg az érdekesebb tízen evés koromba nyáron videkről fel járt haverom hozzám, na most vidéki gyerek neki tök természetes a mezitlábaskodás, pl vidékről úgy jöt fel mezítláb végig.
2022. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
#33 Nálunk is így volt általánosban. Ha nem volt tornacipőnk, akkor nem kaptunk büntetést (egyest vagy szaktanárit), csak egyszerűen mezítláb kellett tornáznunk. Volt aki büntetésnek érezte, pedig egyálatlán nem volt olyan jellege a dolognak. A tanár így oldotta meg, hogy ne lógjon a diák. Voltak akik, néha rá is játszottak erre, de a tesitanárnak ez nem tűnt fel.
2022. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
14%
Szép dolog is a lábfétis, ugye kérdező? 😉
2022. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
Netfit súlymérésen kellett
2023. aug. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig úgy volt ha valaki nem hozott váltócipőt akkor mezítláb kellett tornàznia. Nyilván zokni nélkül mert az csúszik és bakesetveszélyes. Annyira nem bántam de az is igaz a fiúk akkor folyton nézték a lábam.
2023. nov. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Sokaknak ahogy nézem fura, anno nekem is elejében, sokszor elő fordult hogy nem volt cipőm, utáltam mezítláb kellett lenni, utána már nem zavart, pár sorral odébb írtam is hogy nálunk kötelező volt a váltó benti cipő ha épp az sem volt akkor le kellet venni kinti cipőt, és a zoknit is, voltunk így fiúk néhányan párszor mezítláb voltunk.
2023. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Nem fura igaz mi lányként éltük át de tök alap volt hogy mezítláb van akinél nincs tornacipő. Aztán volt mikor vissza se vettük órara az utcai cipőt annyira bepiszkolódott a talpunk.
2023. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!