Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy tesiórán mezítláb (cipő és zokni nélkül) kellett tesiznetek? Ha igen, milyen okból? Általános alsóban, felsőben vagy középiskolában? Nálunk csak felszereléshiány esetén, és csak alsó tagozatban.

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 18:15
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Nekem órán akkor kellet mezítláb lennem ha váltó cipőm se volt épp bent, emlékszem szünetben a folyosón is úgy voltam mezítláb, azon felül hogy kellet pl benti váltó cipő, plusz váltó zokni, mivel az iskolába egésznap cipőbe volt a lábunk így ez miatt, ez a része jó ötlet volt, kamasz iskolás fiú voltam izzados lábú is, úgy volt minden nap tiszta zoknit kellet be hozni, tavaszias idő volt, sokszor el felejtettem vinni zoknit, cipőm az bent volt, ugyan úgy cipőt váltottam, csak annyi volt mivel zokni nem volt, mezítláb vettem fel a benti cipőt, azt tudom kényelmesebb is volt.
2023. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
100%
Általános iskolában mezítláb kellett tesizni, a gimiben már nem foglalkoztak vele.
nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!