Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben lehet kungfu...

Konditeremben lehet kungfu mutatványokat gyakorolni?

Figyelt kérdés

Multkor wudang kungfut gyakoroltam mindenki ugy nézett mint valami tébolyultra.


Pedig nagyon latvanyos es hatasos is.


Nem tudom mi bajuk AZ embereknek ha valaki nem ordít a 140 kilo alatt AZ mar nem is normalis?


2019. szept. 2. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ebben mi a megbotránkoztato oszinten?

2019. szept. 2. 12:29
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát elég mókás. Ha egy parkban csinálod akkor okés,de egy konditeremben csak bohócnak néznek
2019. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
shaolin kolostort kellene felkeresned nem a gyk testépítő rovatát.
2019. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%
Nagyon szép mozgásforma így első ránézésre, ha szereted csinálni, csináld. Konditeremben én nem vállalnám be, oda más típusú edzésre megyek, ezt viszont lehet ingyen helyeken is gyakorolni (azért én nem fizetnék kondibérletet, hogy így edzeni menjek el csak), valahol nyugiban (kivéve, ha pont, hogy a feltűnést keresed vele :D )
2019. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért néztek annyira, mert ez nem egy odavaló mozgásforma. Én sem megyek balett órára felhúzást csinálni.
2019. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

U u uuu az volt a baj, hogy Wudang kungfut "gyakoroltál"! Azért néztek tébolyultnak.

Ha Piguaquant vagy Bajiquant gyakorolnál, akkor egy szót sem fognak szólni, és rád sem néznek mertbez teljesen elterjedt a magyar konditermekbe, hogy a 120 kg-os hegyomlások Pigua-át és Bajiquant gyakorolnak!

2019. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!