Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti edzőtermeteknél is gyakran...

Ti edzőtermeteknél is gyakran van BRFK/TEK/NAV razzia, rajtaütés az utóbbi időben?

Figyelt kérdés
Nálunk a terem lassan többet van zárva mint nyitva.

2019. szept. 7. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Neked nincs életed öreg! Erre izgulsz, hogy engem cukkolsz? Vedd már magad észre!
2019. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van. Én szoktam itt válaszolgatni, de attól még van életem. Viszont az ilyen kis kötekedő vakarcsok, vagy az olyanok akik direkt félrevezetnek másokat és hülyeséget írnak, mert szerintük ez olyan hű de vicces, őket nem állhatom ki legjobban, ezért is "cukkollak".

Komolyan, észrevehetnéd már magad, nem kell hozzá sok ész hogy lásd, nem komoly a kérdés, viszont te még azokkal is kötekedni akarsz, akik normálisan válaszolnak ebben a kategóriában, a hülyeség mellett állsz ki, közben magadat húzod fel.

2019. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Te is észrevehetnéd magad!


Egy névtelen fórumon nyomod az igazság és erkölcs bajnoka szöveget... Na ez a gáz.

2019. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Igen, mivel én is voltam kezdő. Emlékszem még mikor én írtam régen a kérdéseimet és segítettek, jó volt, hasznos volt. Emlékszem még Cortez válaszára is, sokat segített.

Szerinted nincsenek még kezdők? Akiknek tényleg van kérdésük? Nyilván van olyan kérdés ami százezredikre is megvan kérdezve, de ti a normális kérdéseknél is félrevezetitek az embert és ez itt a baj.

2019. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Errefelé inkább a SWAT szokott razziázni... Tudod miért??? Egy kényszeresen trollkodó, idétlen hülyegyerek miatt, aki a konditeremben videókról wudang kungfu "trükköket" (🤣🤣🤣) ad elő...
2019. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha valakit félrevezetnek itt az meg is érdemli.

Akinek annyi esze van, hogy itt kérdez ahelyett, hogy utánaolvasna, hiteles, megbízható helyről gyűjtene információt... Hát az tudod meg is érdemli.

2019. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!