Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek mi a tapasztalata?

Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Mások tapasztalatára lennék kíváncsi.

Először is, teljesen naturalba edzek - maximum fehérje por, nyers tojás, hasonlók amiből a fehérjét kinyerem - fekvenyomok, “nehezített„ formában futok, bicepszezek, hasazok, fekvőzök. Szériákban.

A lényeg! Én észrevettem magamon hogy ha mondjuk kiverem a farkam 1 nap mondjuk 3x másnap sokkal fáratabbnak érzem magam, minden nehezebben megy, viszont ha 4-5 napig semmilyen önkielégítést nem végzek, a futás 94 kg-val - saját testsúllyal együtt - magamon meg se konnyan, a fekvenyomás 87-90 kg-val olyan hogy nem is érzem meg hogy egy nagyobb súllyal kellene dolgoznom.


Én gondoltam azt, hogy szexel vagy maszturbálassal a szervezet tesztoszteront veszít, hiszen ez az ún bio erő. A sperma tartalmazza a tesztoszteron nevű szteroidhormont ami az állóképességért, az izmok fejlődésért is felel, illetve többfajta ásványi anyagot, többek között fehérjét is tartalmaz. Amikor az ember elmegy 1x legalább, érzi is hogy az agy már kevésbé kívánja a második menetet. Plusz az edzők a bármilyen nagy élsportolókat - minden milyen sportágban - nem engedik tétversenyek előtt dugni?


Kinek mik az érszevételei/tapasztalatai?


2019. szept. 19. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem érzek semmi külömbséget. Ha előző este lefekszem barátnőmmel 3-4x másnap ugyan úgy megyek mintha egyedűl aludtam volna.


A profi boxolóknak is szokták mondani, hogy előző este ne szexeljenek. Mike Tyson egyik legnagyobb nehéz súlyú boxoló híresen nem foglalkozott ezzel és mindig szexelt előtte.


Joe Rogan podcastjében azt mondta, hogy neki így volt jó, mert jobban tudott fókuszálni.

2019. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magyar profi bírkózóválogatottnak tiltott a megmérettetés előtt két hétig szexelni. Náluk ez a kellő agresszió elérése miatt van. Az, hogy erőben miben befolyásol.. Igazából az önkielégítés illetve maga a szex is stresszcsökkentő. Tehát ha nagyon nekiveselkedsz akkor lehet, hogy túlságosan eltunyulsz tőle merthogy rommá szedált. Ez pedig sokkal inenzívebb bemelegítést illetve ráhangolódást fog követelni az edzésen a munkavégzés optimalizálása miatt.. hiszen be vagy lassulva.
2019. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 pontosan leírtad mit tapasztalok.

Én eleve nem tömegnövelek, már megkaptam hogy jó a genetikám.

És saját testsúllyal a 94kg-os súlymellényt meg sem érzem hogy rajtam van a 2 km alatt, könnyűnek érzem magam, gyorsanak, lobbanékonynak, amikor megkiverem gyakrabban, mit akit agyonvertek.

Egyszer is mentem le az egyik ismerőssel edzeni, erre megszólal, mi van kiverted a f/\szod tegnap? Mondom ki, azt mondja látszik.

De pl ez csak akkor jellemző ha üres a tár, ha kiverem de marad benne még mindig egy nagyobb mennyiség, addig nincs gond! Azért hiszem el nehezen hogy vannak akik minden nap dugnak... többekkel beszélgettem és mondták hogy a második menetet alig kívánják..


Mondjuk arra kíváncsi lennék hogy a birkózó barátnők mit csinálnak 2 hétig ha nincs szex se... rendben hogy lehet kézzel szájjal, de na...

2019. szept. 20. 13:42
 4/4 A kérdező kommentje:
*nem hiszem el
2019. szept. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!